بازار
سه شنبه 19 تیر 11:7

معرفی بهترین پارک آبی کوش آداسی

از میان شهرهای گردشگری ترکیه به دنبال مقصدی خلوت برای گذران تعطیلات هستید که با تفریحات هیجان‌انگیزش شما را از زندگی روزمره دور می‌کند؟ یکی از شهرهای غربی ترکیه شهر ساحلی کوش آداسی با محیط کوچک و آرام است که گزیدن بهترین پارک آبی کوش آداسی در میان تفریحات آبی آن بسیار دشوار به نظر می‌رسد. کوش آداسی شهری ساحلی در استان آیدین است و معمولاً گردشگران برای آب‌وهوای معتدل و تنوع زیاد تفریحات آبی به این شهر سفر می‌کنند. دریای سیاه نقطه شروع و پایان تفریحات آبی کوش آداسی است؛ علاوه بر شنا در آب‌های گرم دریا، پارک های آبی کوش آداسی از سرگرم‌کننده‌ترین تفریحات برای کودک و بزرگسال به شمار می‌آيد.

آدالند

پارک آبی آدالند یکی از بزرگ‌ترین‌ها در بحث پارک ابی کوش آداسی ترکیه به حساب می‌آید. موقعیت پارک در خیابان چاملیمانی این شهر ساحلی قرار دارد و اگر می‌خواهید جدا از گروه‌های توریستی به آنجا بروید می‌توانید از تاکسی‌های شهری استفاده کنید. تنوع امکانات پارک آبی آدالند از امتیازات آن محسوب می‌شود و خود پارک به واسطه زیبایی و جذابیتش در بین گردشگران، از جاهای دیدنی کوش آداسی به حساب می‌آید.

شما در پارک آبی دلفین می‌توانید حرکات نمایشی دلفین‌ها را تماشا کنید و تجربه‌ لذت‌بخشی از شنا با دلفین‌ها را به همراه کودکتان داشته باشید. سرسره‌های این پارک آبی کوش آداسی پرپیچ‌وتاب است و هیجان زیادی را به شما خواهد داد. یکی دیگر از امکانات جذاب آن استخر موج‌دار است؛ این استخر مطابق با فناوری‌های روز جهان از قابلیت ایجاد لرزش و موج‌های کوتاه در آب بهره‌مند است که این ویژگی آن را از سایر استخرها متمایز می‌کند.

قیمت بلیط پارک آبی آدالند بر اساس نیاز شما متفاوت خواهد بود. اگر با تور کوش آداسی به این شهر سفر کنید، بخشی از هزینه تور مربوط به این پارک آبی است. اگر سفری فردی را برنامه‌ریزی کردید، می‌توانید سه نوع بلیط تهیه کنید؛ شامل بلیط پارک آبی، پارک دلفین و شنا با دلفین‌ها. مثلا قیمت بلیط شنا با دلفین به‌ازای هر نفر حدود 400 لیر ترکیه است و قیمت پارک آبی 100 لیر حساب می‌شود. اگر با تور کوش آداسی تابستان سپهران سیر سفر کنید، امکان بازدید از این پارک آبی جذاب برایتان فراهم خواهد شد.


 

پارک آبی آتلانتیس آکوا

پارک آبی آتلانتیس آکوا یکی دیگر از پارک های ابی کوش آداسی است و در ساحل اژه قرار دارد. در این ساحل علاوه بر استفاده از سرسره‌های طولانی و بلند، می‌توانید از ورزش‌های ساحلی مثل والیبال ساحلی و تنیس بهره ببرید. پارک آبی آتلانتیس برنامه‌های مفرحی را برای همه سلیقه‌ها دارد.

اگر به دنبال جایی برای استراحت و ریکاوری هستید، می‌توانید در ساحل مصنوعی این پارک حمام آفتاب را امتحان کنید یا اگر به دنبال هیجان و ماجراجویی می‌گردید، لذت تیوپ سواری را در سرسره‌های پر پیچ‌وخم فراموش نکنید. پارک آبی آتلانتیس بیشتر از اینکه به‌خاطر سرسره‌ها و سواحل مصنوعی‌اش شناخته شود، به خاطر پارک دلفین‌ها و باغ حیوانات دریایی شهرت یافته است.

اگر تصمیم دارید این پارک را به‌عنوان مقصد نهایی انتخاب کنید، خوب است بدانید کودکان 8ساله و بیشتر را می‌توانید با خود به آنجا ببرید. همچنین قیمت بلیط هر بخش از پارک آبی آتلانتیس آکوا کوش آداسی متفاوت است و هزینه آن برای پارک آبی، پارک دلفین و آکواریوم مجزا خواهد بود. به‌طورکلی قیمت بلیط از 150 لیر به‌ازای هر نفر شروع می‌شود و بر اساس تعداد نفرات و گزینه‌های انتخاب شده متفاوت است.

رامادا ریزورت کوش آداسی و گلف

پارک آبی راماد ریزورت کوش آداسی و گلف در واقع یکی از امکانات تفریحی هتل راماد ریزورت محسوب می‌شود. سرسره‌های آبی، استخر روباز، سونا، جکوزی و زمین تنیس در این هتل قرار دارند و اقامتی متفاوت را برای شما رقم خواهند زد. همچنین شما می‌توانید در اتاق ماساژ این پارک آبی کوش آداسی خود را از همه تنش‌ها و خستگی‌های ماه رها کرده و در استخر پوشیده آب گرم تعطیلات آرامش‌بخشی را تجربه کنید.

اگر اهل ورزش هستید یا دوست دارید ورزشی متفاوت را امتحان کنید، زمین گلف و تنیس پارک آبی رامادا ریزورت را از دست ندهید و با دوستان خود رقابتی سالم داشته باشید. دیگر جذابیت‌های این پارک آبی نمایی زیبا از دریای اژه و داشتن ساحل اختصاصی است. درنتیجه به‌راحتی و به‌دوراز شلوغی می‌توانید حمام آفتاب بگیرید و در ساحل قدم بزنید.

استفاده از پارک آبی رامادا ریزورت برای همه آزاد است و افراد می‌توانند با پرداخت هزینه بلیط در آن از 5 استخر سرپوشیده با سرسره‌های آبی پر پیچ‌وخم استفاده کنند. قیمت بلیط پارک آبی بر اساس زمان‌بندی و استفاده از تور یا سفر فردی متفاوت خواهد بود و به زمان سفر شما نیز وابسته است. بااین‌حال هزینه استفاده از امکانات این مجموعه از 150 یورو به‌ازای هر نفر شروع می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع قیمت دقیق‌تر سایت‌های گردشگری را بررسی کنید.


آکوا فانتزی

پارک آبی آکوا فانتزی به‌واقع شاید بهترین پارک آبی کوش آداسی باشد. یکی از امکانات تفریحی هتل پنج‌ستاره آکوا فانتزی در کوش آداسی است. موقعیت این پارک ابی کوش آداسی در منطقه پاموجاک قرار دارد. درصورتی‌که هتل پنج‌ستاره آکوا فانتزی را که از بهترین هتل های کوش آداسی به شمار می‌رود برای اقامت انتخاب کنید، هزینه‌ای برای پارک آبی آن پرداخت نخواهید کرد. پارک آبی آکوا فانتزی تفریحات هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده‌ای دارد. سرسره‌های پر پیچ‌وخم، استخر مخصوص کودکان و جکوزی تنها بخشی از تفریحات آبی این پارک آبی کوش آداسی است.

قیمت بلیط این پارک آبی کوش آداسی بر اساس زمان‌بندی متفاوت خواهد بود. بنابراین برنامه‌ریزی سفر شما نقش مهمی در آن دارد. به‌هرحال برای استفاده از پارک آبی آکوا فانتزی به‌ازای هر نفر هزینه‌ای بین 100 تا 200 لیر را خواهید پرداخت و البته این هزینه به‌صورت جداگانه از اقامت در هتل محاسبه می‌شود.


پارک آبی لانگ بیچ

پارک آبی لانگ بیچ بزرگ‌ترین پارک آبی کوش آداسی است و امکانات زیادی مثل بیست سرسره آبی مهیج با شیب‌ها و طول متفاوت دارد. در این پارک کودکان شما می‌توانند با استخر ویژه کودک سرگرم شوند و خود شما نیز از حمام آفتاب در ساحل لانگ بیچ که از دیدنی‌ترین سواحل کوش آداسی است لذت ببرید.

همچنین اجرای کنسرت موسیقی زنده نیز در این پارک آبی کوش آداسی برقرار است؛ علاوه‌برآن می‌توانید از رستوران‌ها، کافه‌ها و بارهای آن خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های متنوع زیادی را امتحان کنید. پارک آبی لانگ بیچ 5 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد و در مجاورت ساحل دریای اژه است.

قیمت بلیط به طور سالانه تغییر می‌کند و همچنین زمان سفر شما نیز متغیر خواهد بود. به‌هرحال پیش از سفر در این باره جستجو کنید و سفر با تور را برای مدیریت هزینه‌های خود امتحان کنید.

بازدید از بهترین پارک آبی کوش آداسی با سپهران

کوش آداسی یکی از شهرهای گردشگری ترکیه است که گردشگران زیادی هر ساله به آن سفر می‌کنند. یکی از تفریحاتی که می‌توان در کوش اداسی سراغ آن رفت، پارک‌های آبی کوش آداسی است که بزرگی و کیفیت خدمات ارائه‌شده از امتیاز این پارک‌ها محسوب می‌شود. انواع سرسره آبی، استخر، تونل آبی و موج‌های لرزان بخشی از امکانات این پارک‌های آبی به شمار می‌آید. گردشگرانی که با تور کوش آداسی به این شهر زیبا سفر می‌کنند، می‌توانند از امکانات و خدماتی که در این مجموعه‌ها ارائه می‌شود لذت ببرند. پیش از سفر، درباره جزئیات پارک‌های آبی کوش آداسی در وبسایت‌های گردشگری جستجو کنید؛ زیرا هر قدر اطلاعات بیشتری داشته باشید، برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای سفر خود خواهید داشت.

آژانس گردشگری سپهران سیر باستان برگزارکننده تورهای متنوع آسیایی به کشورهای مختلف این قاره است و تلاش می‌کند تا گردشگران عزیز ایرانی را با نقطه‌نقطه این قسمت از کره زمین آشنا کند. شما می‌توانید برای مشاهده تاریخ و برنامه هر تور و یا رزرو هتل در کشورهای آسیایی به وبسایت ما به آدرس www.sepehrantour.com مراجعه کنید. منتظر دیدار شما در تفلیس زیبا هستیم.

 سلب مسئولیت: سایت شهرخبر صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.