بازار
سه شنبه 12 تیر 11:34

 

 

خرید مه پاش خانگی در تابستان بهترین کاری است که شما می توانید برای مقابله با هوای گرم و لذت بردن از هوای خنک در فضای خانه خود انجام دهید. به خصوص اگر دوست دارید که بیشتر در هوای آزاد باشید و گرمای تابستان نمی گذارد این کار را انجام دهید، پیشنهاد می کنیم که حتماً به سراغ یک مه پاش خانگی بروید.

در ادامه، به صورت مفصل درباره انواع مه پاش خانگی در تابستان صحبت می کنیم و برای شما توضیح می دهیم که چگونه می توانید با خرید این دستگاه، بهترین و ایده آل ترین شرایط را در محیط های روباز در فصل تابستان به وجود بیاورید. 

مه پاش خانگی چیست؟ 

مه پاش خانگی به نوعی سیستم مه پاش گفته می شود که به خاطر داشتن فشار کمتر، برای محیط های خانگی بسیار مناسب است. با استفاده از این وسیله، شما می توانید فضای خانه یا مکان هایی با متراژ نسبتاً کم را کاملاً مرطوب نگه دارید و دمای آن را پایین بیاورید. سیستم مه پاش یکی از تکنولوژی های جدیدی به شمار می آید که اخیراً توانسته توجه بسیاری از افراد را به سمت خود جلب کند. این دستگاه نسبت به سایر روش های سنتی خنک کردن هوا، کارآمدی بیشتری دارد و خیلی راحت می توان از آن استفاده کرد. 

شما نمی توانید برای مکان های خانگی با متراژ کم، از مه پاش صنعتی و خیلی بزرگ استفاده کنید. زیرا در این شرایط، رطوبت هوا خیلی زیاد و شاید حتی غیر قابل تحمل شود. به همین دلیل باید در مکان هایی که متراژ آنها کم است، از مه پاش های خانگی استفاده کنید تا پاسخگوی نیازهای شما باشد و شرایط ایده آلی برای لذت بردن از محیط برای شما به وجود بیاورد. 

انواع مه پاش خانگی برای تابستان 

به طور کلی، باید بدانید که موقع خرید مه پاش خانگی در تابستان این سیستم ها به دو دسته تقسیم می شوند که این تقسیم بندی تا حد خیلی زیادی بر اساس پمپ آنها است. برخی از سیستم های مه پاش بدون پمپ و برخی دیگر با پمپ ارائه می شوند که در ادامه، به صورت مختصر توضیحاتی درباره هر یک از آنها ارائه می دهیم.

1.     سیستم مه پاش خانگی بدون پمپ

مه پاش های بدون پمپ به صورت مستقیم به شیر آب شهری متصل می شوند و برای استفاده از آنها، نیازی به داشتن پمپ نیست. در این سیستم بعد از این که به شیرآب شهری وصل شد، باید آب را باز کنید تا آب از شلنگ های مه پاش عبور داده شده و به نازل برسد. سپس در قسمت نازل هم به قطرات نسبتا ریزی تبدیل می شود و در محیط پخش می شود. 

2.     سیستم مه پاش خانگی پمپدار 

سیستم مه پاش خانگی پمپدار با نام کم فشار نیز شناخته می شود. در این دستگاه پمپ کم فشاری استفاده می شود تا بتواند آب را با فشار بیشتری نسبت به نمونه قبلی به نازل برساند. وجود پمپ در این سیستم باعث می شود که قطرات آب با اندازه خیلی کوچک تر در محیط پخش شود؛ تا حدی که قطرات آب ایجاد شده در این مدل سیستم مه پاش به شکل مه است. این مدل نسبت به نمونه قبلی مزایای خیلی بیشتری دارد و به هیچ عنوان باعث خیس شدن محیط نمی شود. 

چگونگی استفاده از مه پاش خانگی

نحوه استفاده از مه پاش خانگی فوق العاده راحت است و اصلاً چالش زیادی برای استفاده از آن نخواهید داشت. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که مه پاش را به منبع آب متصل کرده و بعد از نصب کردن آن، دستگاه را به راحتی روشن کنید. اگر حتی نحوه نصب و راه اندازی این سیستم را نیز بلد نیستید، می توانید از کارشناسان مهپاش صنعت کمک بخواهید تا این کار را به راحتی برای شما انجام دهند.


البته بهتر است برای نگهداری بهتر از این دستگاه، برخی اقدامات را برای آن انجام دهید. به عنوان مثال، اگر برای یک مدت قابل توجهی از سیستم مه پاش استفاده نمی کنید، پیشنهاد می کنیم که دستگاه را کنار بگذارید تا شلنگ های آن در معرض نور خورشید قرار نگیرند و فرسوده نشوند.

همچنین سعی کنید تا حد امکان در سیستم مه پاش از سیستم فیلتراسیون استفاده کنید تا با رسوب زدایی آب، مواد اضافی را از آن گرفته و از گرفتگی نازل ها جلوگیری کند. نهایتاً هر ۶ ماه یک بار، باید فیلترهای سیستم مه پاش را تعویض کنید تا با استفاده از فیلترهای جدید، مشکلی برای پمپ و کل سیستم مه پاش به وجود نیاید. قیمت فیلتر هم چندان زیاد نیست و می توانید خیلی راحت آن را تهیه کنید. 

مزایای خرید مه پاش خانگی در تابستان 

استفاده از مه پاش خانگی در فصل تابستان مزایای بسیار زیادی دارد و شما می توانید با خرید این سیستم از مکان های معتبر و قانونی، به همه این مزایا دست پیدا کنید. پس اگر شما هم می خواهید محیط ایده آلی در فصل تابستان داشته باشید که اصلاً هوای گرم را احساس نکنید، حتماً به فکر خرید مه پاش خانگی در تابستان باشید. در ادامه، برخی از اصلی ترین مزایای این سیستم را نام می بریم.

 • عدم اشغال فضای زیاد
 • زیبایی ظاهری
 • از بین بردن گرد و غبار
 • دور کردن حشرات موذی
 • کاهش دمای محیط در بازه زمانی بسیار کوتاه
 • توزیع هوای خنک و رطوبت در همه قسمت های محیط
 • قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه
 • قابل استفاده در مکان های مختلف با متراژ نسبتاً کم
 • امکان تنظیم رطوبت از طریق رطوبت سنج
 • از بین بردن کامل بوی نامطبوع محیط

اهمیت خرید سیستم مه پاش خانگی

با استفاده از یک سیستم مه پاش خانگی با کیفیت، شما می توانید به بهترین شکل ممکن دمای هوا را در فصل تابستان کاهش دهید. اگرچه تابستان محبوبیت زیادی در بین مردم دارد، اما گرمای خیلی زیاد هوا باعث شده که بسیاری از کارهای افراد در فضای باز مختل شود. به همین دلیل خیلی از افراد کارهای مهم خود را برای ساعات شب می گذارند و در آن زمان هم شاید وقت کافی برای انجام همه کارهای خود نداشته باشند. از طرف دیگر، روش های سنتی مانند کولر نیز نمی توانند به اندازه کافی محیط و فضای باز را خنک کنند.

در این شرایط، استفاده از سیستم مه پاش خانگی باعث می شود که شما بتوانید با قیمت بسیار کم، به بهترین شکل ممکن دمای هوای هر محیطی را که بخواهید، کاهش دهید و آن فضا را خنک و مرطوب کنید. در این روش علاوه بر این که خود سیستم مه پاش قیمت مناسبی دارد، نیازی به سرویس و تعمیر مداوم نداشته و همچنین به خاطر نداشتن هیچ گونه هدر رفت آب، از تمام جوانب اقتصادی است و باعث اتلاف هزینه های شما نخواهد شد. 

مکان های مناسب برای استفاده از مه پاش خانگی 

شما می توانید در مکان هایی که در قسمت پایین نام می بریم، به راحتی از سیستم مه پاش خانگی استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که متراژ محیط مورد نظر شما نباید خیلی زیاد باشد. به عبارت دیگر، مه پاش خانگی در تابستان برای مکان هایی با متراژ نهایتاً ۷۰ متر مناسب است و در این مساحت، می تواند هر نوع مکانی را که بخواهید، خنک کند. 

 • حیات منازل مسکونی
 • روف گاردن و پشت بام
 • فضای داخلی منازل
 • آلاچیق و تراس
 • باغ و باغچه
 • رستوران ها و کافی شاپ های کوچک
 • گلخانه های کوچک و خانگی

مه پاش خانگی از کجا بخریم؟

به احتمال خیلی زیاد تاکنون متوجه اهمیت خرید مه پاش خانگی در تابستان شده باشید. شما می توانید با خرید این سیستم با کیفیت بسیار عالی و قیمت اقتصادی، از طریق فروشگاه مهپاش صنعت اقدام کنید. در این فروشگاه انواع سیستم های مه پاش خانگی کم فشار و بدون پمپ ارائه می شوند و شما می توانید بر اساس محیط مورد نظر خود، یکی از این سیستم ها را انتخاب کنید.

اگر هم خود شما اطلاعاتی درباره این سیستم ها ندارید و نمی دانید که کدام مدل سیستم مه پاش برای محیط مورد نظر شما مناسب تر است، می توانید با کارشناسان مهپاش صنعت تماس گرفته و به صورت رایگان از آنها مشاوره بگیرید.

در مهپاش صنعت علاوه بر ارائه با کیفیت ترین سیستم های مه پاش خانگی، خدمات پس از فروش مانند نصب و راه اندازی و حتی تعمیر این دستگاه نیز انجام می شود. پس اگر شما هم از گرمای طاقت فرسای تابستان خسته شده اید و می خواهید محیط ایده آلی در این فصل داشته باشید، حتماً سری به وبسایت مهپاش صنعت بزنید.سلب مسئولیت: سایت شهرخبر صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.