بازار
سه شنبه 29 خرداد 13:25
خرید و فروش انواع چسب های تخصصی و عمومی به روش اینترنتی

 

بسیاری از افراد به‌منظور تهیه بهترین نوع و کیفیت از چسب‌های تخصصی و عمومی به‌دنبال یافتن مراکز فروش چسب هستند. این محصولات در انواع مختلفی تولید می‌شوند و هریک کاربرد‌های گسترده‌ای در صنایع خودروسازی، ساختمان سازی و تاسیسات را خواهند داشت.

ازجمله سوالات متداولی که ممکن است برای بسیاری از افراد ایجاد شود، قیمت و میزان هزینه انواع چسب‌ها خواهد بود. این موضوع معمولا باتوجه به فاکتور‌ها و عوامل گوناگونی تعیین می‌شود.

اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید برای مصارف عمومی یا در صنایع مختلف، از این محصول استفاده کنید، توصیه می‌کنیم که تا پایان این مقاله با ما همراه شوید. در ادامه به بررسی و معرفی انواع چسب‌ها و میزان قیمت آن در بازار ایران می‌پردازیم.

معرفی انواع چسب

چسب‌ها معمولا در انواع و اقسام مختلف تولید می‌شوند و هریک متناسب با ویژگی و حجمی که دارند دارای کاربرد‌های مختلفی در صنایع خودروسازی، ساختمان‌سازی و دیگر موارد خواهند داشت. در ادامه به بررسی کاربرد‌های مهم از خرید و فروش چسب می‌پردازیم.

چسب‌های تخصصی

در ادامه به 2 نوع چسب تخصصی خواهیم پرداخت. این 2 نوع اعم است از چسب صنعتی و چسب نوع گرم.

 • چسب صنعتی: معمولا چسب های صنعتی برای اتصال قطعات فلزی در صنایع مختلف استفاده می‌شود. این محصولات دارای خصوصیات بسیار مهمی هستند و انواع سطوح فلزی، پلاستیکی، سرامیکی و شیشه‌ای به کمک استفاده از آن به یکدیگر متصل می‌شوند.
 • چسب گرم: چسب گرم اغلب به‌شکل جامد در درون مخازن یا دستگاه‌های مخصوص ریخته می‌شود. از این محصول بیشتر برای اتصال سریع مواد مختلف با استفاده از حرارت استفاده خواهد شد. استفاده از چسب گرم برای صحافی ازجمله کاربرد‌های مهم این محصول شمرده می‌شود.

چسب‌های عمومی

انواع چسب عمومی مانند چسب چوب، چسب سرامیک و چسب پارچه هستند.

 • چسب چوب: بسیاری از قطعات چوبی با استفاده از چسب چوبی تولید و سپس به بازار عرضه می‌شوند. این دسته از چسب‌ها نقش مهمی در تعمیرات تخصصی و ساخت محصولات مختلف را خواهند داشت.
 • چسب سرامیک: فروش چسب برای چسباندن سطوح سرامیکی نیز صورت می‌گیرد. سرامیک‌ها برای ثابت ماندن و افزایش استحکام خود نیازمند یک چسب باکیفیت و مخصوص هستند. از این محصولات برای اتصال و تعمیر سرامیک‌ها همچون ظروف فینگراست، استفاده خواهد شد. این محصول به‌عنوان یک جایگزین مناسب برای تهیه ملات ساختمانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. چسب سرامیک معمولا در 2 نوع پودری و خمیری به تولید می‌رسد و برای چسباندن کاشی به کف یا سطح ساختمان نیز کاربرد‌های مهمی دارد.
 • چسب پارچه: از دیگر چسب‌هایی که ممکن است بسیاری از افراد درخصوص آن اطلاعی نداشته باشند، چسب پارچه است که بیشتر برای تعمیر البسه و ایجاد اتصال محکم با ملزومات لباس مورد استفاده قرار می‌گیرد. چسب پارچه معمولا از پلیمر، لاتکس و پلی‌وینیل تهیه می‌شود.

چسب‌های ساختمانی

انواع چسب ساختمانی را بشناسید. این نوع چسب‌ها مانند چسب کاشی، گچ‌بری و چسب‌های عایق برق در بازار موجود هستند.

 • چسب کاشی: یکی از پرکاربردترین نوع این محصولات چسب‌های ساختمانی هستند. این چسب‌ها بیشتر برای نصب و چسباندن کاشی‌ها در ورودی‌ها، حمام‌ها و آشپزخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما می‌توانید برای تهیه چسب‌های ساختمانی به سایت‌های معتبر فروشگاه چسب مراجعه کنید.
 • چسب گچ‌بری: یکی از دیگر مواردی که در آن از چسب‌های مخصوص استفاده می‌شود، حوزه گچ‌بری است. استفاده چسب در این زمینه باعث ایجاد اتصال قوی، جلوگیری از واردشدن آسیب در هنگام تعمیر و نصب بهتر گچ‌بری در نقاط مختلف منزل می‌شود.
 • چسب عایق‌ برق: فروش چسب عایق در مراکز بیشتر از سایر انواع دیگر است. این محصول بیشتر جهت محافظت از کابل‌ها استفاده می‌شود و برای اتصال و عایق‌سازی سیم‌های برقی بهترین گزینه‌ به‌شمار می‌رود. این محصول برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به سیم‌های برق بسیار مناسب خواهد بود.

چسب‌های خودرویی

آیا با انواع چسب‌های خودرویی آشنا هستید؟ چسب برچسب خودرو، پنل بدنه و چسب وسایل داخلی از انواع چسب‌های مربوط به خودرو خواهند بود که شناخت دقیق آن‌ها برای استفاده مناسب، الزامی خواهد بود.

 • چسب برچسب خودرو: این محصولات معمولا برای چسباندن برچسب‌ها به بخش‌های مختلف خودرو استفاده می‌شوند. در اکثر موارد کاربرد‌های مهمی را در حوزه خودروسازی ایجاد خواهند کرد. اپوکسی، رایج‌ترین ماده تشکیل‌دهنده چسب خودرویی است.
 • چسب پنل بدنه: بسیاری از شرکت‌های خودروسازی برای تعمیر و محکم نگه‌داشتن قطعات بدنه خودرو از این محصول استفاده می‌کنند. معمولا قطعاتی همچون پلاستیک، فایبرگلاس و فلز به کمک استفاده از چسب پنل بدنه به یکدیگر متصل می‌شوند.
 • چسب وسایل داخلی: فروش چسب به‌منظور چسباندن اجزای داخلی خودرو مانند موکت‌ها و فرش‌ها در فضای داخلی نیز صورت می‌گیرد. پنل‌های اصلی که در فضای نشیمن قرار گرفته‌اند نیز با استفاده از این محصول چسبانده می‌شوند.

در بخش بالا به معرفی و شرح کامل انواع مختلف چسب‌ها در صنایع گوناگون پرداختیم. این محصولات کاربرد‌های بی‌شماری در دنیای امروز دارند و هریک متناسب با خصوصیات و ویژگی‌های مهمی که دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما می‌توانید برای تهیه این محصولات به مراکز معتبر فروش چسب مراجعه کنید.

قیمت انواع چسب در بازار چگونه است؟

قیمت انواع چسب در بازار باتوجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. بسیاری از فروشگاه‌های فعال در این زمینه مطابق با فاکتور‌های زیر، قیمت هریک از چسب‌های صنعتی، عمومی یا سایر انواع دیگر را تعیین خواهد کرد.

برخی از مهم‌ترین فاکتور‌هایی که باعث کاهش یا افزایش هزینه این دسته از محصولات می‌شود به شرح زیر خواهد بود.

 • نام تولید‌کننده و برند چسب: یکی از مهم‌ترین عواملی که در تعیین قیمت چسب‌ها نقش قابل ‌توجهی را ایفا می‌کند، نام تولیدکننده یا کارخانه تولید این دسته از محصولات است. کارخانه‌هایی که محصولات اصلی و درجه یک تولید می‌کنند، اغلب فروش بیشتری دارند و جزء برند‌های مطرح جهانی محسوب می‌شود.
 • نوع استفاده: چسب‌هایی که برای استفاده تخصصی طراحی می‌شوند، به سبب کاربرد‌های چشم‌گیری که در صنایع مختلف به‌همراه دارند، قیمت بالایی خواهند داشت. یکی از مصادیق بارز این گونه از محصولات، چسب‌هایی هستند که در صنایع خودروسازی از آن‌ها استفاده می‌شود.
 • موقعیت مکانی فروشگاه: چسب‌ها باتوجه به نوعی که دارند ممکن است در فروشگاه‌های مختلف قیمت‌های متفاوتی داشته باشند. نوع بسته‌بندی و خدمات قابل ارائه هر فروشگاه که شامل ارسال محصول و بسته‌بندی است، نقش موثری در کاهش یا افزایش هزینه چسب‌ها دارد.

در بخش بالا به معرفی برخی از عوامل موثر در تعیین قیمت انواع چسب در بازار پرداختیم. افراد می‌توانند باتوجه به نکات ارائه‌شده در این زمینه، برای تهیه این چسب‌های صنعتی و عمومی اقدام کنند.

اگر شما نیز جزء کسانی هستید که قصد دارید برای مصارف شخصی یا عمومی خود چسب‌ تهیه کنید، توصیه می‌کنیم که به فروشگاه چسب کده در این زمینه مراجعه کنید. این فروشگاه یکی از برترین مراکز توزیع این دسته از محصولات به روش اینترنتی است.

جمع‌بندی

فروش چسب امروز به روش‌های اینترنتی و غیرحضوری امکان‌پذیر است. این محصولات برای استفاده در خانه، دفتر کار و فعالیت‌های روزمره گزینه مناسبی به‌شمار می‌روند. چسب‌های عمومی ویژگی‌های مهمی دارند و از چسبندگی باکیفیت و قدرت بالایی برخوردار هستند.

محصولات چسب تخصصی، عمومی و سایر موارد دیگر در اکثر موارد در فروشگاه‌های ساختمانی، فروشگاه‌های آنلاین و فروشگاه‌های فعال در حوزه صنایع پلاستیکی به عرضه می‌رسند.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت رسمی فروشگاه چسب کده محصول مورد نظر خود را به تعداد دلخواه و در اندازه‌های مختلف سفارش دهید و سپس آن را درب منزل تحویل بگیرید.سلب مسئولیت: سایت شهرخبر صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.