بازار
یکشنبه 27 خرداد 10:55
بهترین تعمیرگاه رنو در تهران از نظر کارشناس فنی خودرو

 

اگر دارنده خودرو رنو باشید قطع به یقین کمپانی رنو را به خوبی می شناسید. کمپانی رنو یکی از بزرگترین شرکت های خودرو سازی در جهان است که خودروهای مختلفی را به دنیا عرضه می نماید. حتی این موضوع در خصوص کشور ایران نیز صدق می کند. به طوری که در سال اخیر انواع خودروهای رنو در کشور ما نیز بسیار به چشم می خورد. بنابراین طبیعی است که با افزایش خودرو رنو در سطح شهر، بدنبال یک تعمیرگاه خوب نیز باشیم.

اما نکته اینجاست که هر تعمیرگاهی برای تعمیر خودروی رنو مناسب نیست. چرا که به دلیل پیچیدگی و حساسیت قطعات داخلی و مصرفی خودرو رنو، حتما باید تعمیر قطعات این خودرو، زیر نظر کارشناس فنی انجام شود. به همین دلیل اولین توصیه ما جهت تعمیر خودرو رنو این است که به سراغ تعمیرگاه رنو که کاملا تخصصی است مراجعه کنید. اگر ساکن تهران هستید و به دنبال بهترین تعمیرگاه رنو در تهران می باشید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه فرمائید. چرا که نکات این مقاله کمکی بزرگی می کند تا شما تصمیم بهتری برای تعمیر خودروی خود بگیرید.

تعمیرگاه رنو

همانگونه که پیش تر بیان کردیم خودروهای رنو دارای پیچیدگی های مختلفی است و باید تعمیر قطعات آن توسط تعمیرکار متخصص انجام شود. عدم توجه به این موضوع قطع به یقین شما را با خسارات فراوانی مواجه می کند. لازم به ذکر است که بدانید فقط تجربه برای تعمیر خودرو رنو کافی نیست و حتما تخصص تعمیرکار نیز نقش بسیار مهمی در این مسیر دارد. از طرفی ممکن است تعمیرگاهی که جهت تعمیر خودرو رفته اید، با استفاده از قطعات بی کیفیت و تقلبی، تعمیر را انجام دهند. با اینکار به دلیل بی کیفیتی قطعه، طول عمر آن کاهش می یابد و در این صورت شما دوباره باید جهت تعمیر و یا تعویض قطعه مورد نظر هزینه کنید.

به عنوان مثال: با تعویض کردن روغن موتور بی کیفیت و غیر استاندارد در تعمیرگاه غیر اصولی، به مرور زمان باعث خرابی موتور خودرو می شود. همین کار به ظاهر کوچیک، منجر به خرابی موتور و هزینه های بسیار بالای تعمیر موتور رنو خواهد شد. اما با مراجعه به تعمیرگاه تخصصی رنو این تضمین به شما داده می شود که تمامی محصولات و قطعات یدکی از کمپانی رنو است. پس اصل بودن محصول نقش بسیار مهمی در تعمیر خودرو رنو و هزینه های آن دارد.

سرعت عمل و ضمانت کار در تعمیر خودرو

تا این قسمت مقاله متوجه شدیم که تخصص تعمیرکار، استفاده از محصولات با کیفیت، جزو مزیت های یک تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران است. اما نکته دیگر سرعت عمل و تشخیص خرابی خودرو است که در تعمیرگاه رنو بدرستی این کار انجام می شود. تشخیص دادن دلیل خرابی قطعات خودرو، خود نیز باعث کاهش زمان تعمیر خودرو می شود. چرا که در برخی از تعمیرگاه های سطح شهر، مشاهده می کنید که به دلیل عدم تشخیص خرابی، باعث باز کردن سایر قطعات می شوند.

همین امر زمان زیادی برای تعمیر خودرو گرفته و در نهایت هم به خوبی تعمیر نخواهد شد. ضمانت کار و گارانتی تعمیر، یکی دیگر از خصوصیت های تعمیرگاه رنو است که به آن باید توجه کنید. چرا که ضمانت کار باعث می شود که اگر هر ایراد و مشکلی پیش آید، بدون پرداخت هزینه، مجددا خودروی شما بررسی شود. بنابراین تضمین در کار یکی از مهمترین مسائلی است که باید در انتخاب تعمیرگاه خوب در نظر بگیرید.

هزینه مناسب تعمیر خودرو رنو

بدیهی است که هر تعمیرگاه خودروی رنو در قبال خدمات و تعمیرات خودرو به مشتریان خود، هزینه ای دریافت می کند. اما میزان دریافتی این هزینه بر اساس شرایط مختلفی و براساس تعرفه های تعمیر خودروی رنو، محاسبه می شود. بنابراین هزینه تعمیر خودرو در تعمیرگاه های رنو، بر اساس نوع خرابی، میزان خرابی، نوع محصول استفاده شده و اجرت تعمیرکار کمی متغییر است. زمان نیز در این موضوع دخیل است و به این صورت که هر چه زمانی که برای تعمیرات خودرو بیشتر باشد، قیمت تعمیر نیز بر همان اساس می باشد.

تجهیزات و لوازم مکانیکی تعمیر رنو

ابزار مخصوص تعمیر خودرو رنو ابزارهایی هستند که توسط طراحان و مهمندسین خودرو رنو، به منظور تعمیرات همان خودرو ساخته شده است. این ابزارها و لوازم مکانیکی در اختیار نمایندگی رنو که دارای خدمات پس از فروش دارند، قرار داده می شود. همچنین واحد آموزش خدمات پس از فروش، به تعمیرگاه رنو، چگونگی طرز استفاده از آن ها را به کارشناسان فنی، آموزش می دهند. این ابزارآلات و تجهیزات فقط در نمایندگی های مجاز رنو است و برای تعمیرات موتور، گیربکس، سیستم تعلیق، فرمان و سایر موارد مورد استفاده قرار می گیرد.

خدمات تعمیرگاه خوب برای خودرو رنو در تهران

برخی از مهمترین خدماتی که یک تعمیرگاه خوب می تواند به مشتریان خودرو رنو ارائه دهد، بدین شرح است. اولین قدم اینکه تعمیرکار رنو به صورت حرفه ای مشکلات موتور و سایر قطعات خراب را عیب یابی کند و سپس اقدام به تعمیر موتور خودرو رنو نماید. انجام دادن سرویس های دوره ای برای خودروهای رنو مانند: ال نود، مگان، داستر، تالیسمان و سایر خودروهای رنو از مهمترین خدمات رنو است. انجام تعمیر جلوبندی رنو با امکانات و ابزارهای روز دنیا، بررسی برق و دیاگ رنو، تعمیر گیربکس رنو، برطرف کردن مشکل یاتاقان و تعمیر موتور به صورت تخصصی از مهمترین خدمات تعمیرگاه خوب در تهران است.سلب مسئولیت: سایت شهرخبر صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.