بازار
شنبه 26 اسفند 14:37
سوءاستفاده از نام و اعتبار فلای‌تودی | سایت جعلی با نام فلای‌تودی بسته شد!

در پی انتشار خبری مبنی بر مسدود شدن 8 سایت فروش بلیط هواپیما و سوءاستفاده سایتی متخلف با نام flytooday.ir از نام و اعتبار برند شناخته‌شده فلای‌تودی (flytoday.ir)، این شرکت با قاطعیت اعلام کرد که هیچگونه ارتباطی با این سایت ندارد.

به دنبال انتشار خبر مسدود شدن تعدادی از سایت‌های متخلف فروش بلیط هواپیما، شرکت فلای‌تودی به اطلاع مردم شریف ایران می‌رساند:

1- شرکت آبنوس گشت تهران مالک برند فلای‌تودی به آدرس flytoday.ir  هیچ‌گونه وابستگی و ارتباطی با سایت متخلف flytooday.ir نداشته و این سایت از نام برند معتبر فلای‌تودی سوءاستفاده کرده است.

2- تشابه اسمی سایت فلای‌تودی با سایت متخلف flytooday.ir باعث ایجاد سوءتفاهم برای مشتریان و خدشه‌دار شدن اعتبار برند این شرکت شده است.

3- فعالیت فلای‌تودی در زمینه ارائه خدمات گردشگری و فروش بلیط هواپیما کاملا قانونی و با مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح انجام می‌شود.

4- سابقه فعالیت فلای‌تودی در صنعت گردشگری و رضایت مشتریان، گواه بر تعهد و پایبندی این شرکت به ارائه خدمات باکیفیت و جلب رضایت مشتریان است.

5- از مسئولان و مراجع ذیصلاح تقاضا داریم تا در اسرع وقت نسبت به رفع این مشکل و جلوگیری از فعالیت سایت‌های متخلف با نام‌های مشابه اقدام کنند.

6- فلای‌تودی حق خود را برای پیگیری قانونی موضوع و برخورد با سوءاستفاده‌کنندگان از نام و اعتبار شرکت محفوظ می‌دارد.

7- خواهشمند است جهت جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده، اخبار و اطلاعات مربوط به فلای‌تودی را فقط از طریق مراجع رسمی و معتبر این شرکت دنبال کنید.

 

با احترام

فلای‌تودی