بازار
دوشنبه 14 اسفند 12:25
سرویس استرداد بدون جریمه فلای‌تودی فعال شد!

سرویس استرداد بدون جریمه فلای‌تودی فعال شد!

فلای‌تودی، پلتفرم آنلاین خرید خدمات سفر، در راستای ارائه آسانتر کردن شرایط سفر و افزایش رضایت مسافران، سرویس استرداد بدون جریمه را راه‌اندازی کرده است. این سرویس به مسافران امکان می‌دهد، تا 12 ساعت قبل از زمان پرواز، بلیط هواپیما خود را بدون پرداخت جریمه کنسل و وجه کامل بلیط را استرداد کنند.

 

 

مزایای استفاده از سرویس استرداد بدون جریمه

اولین مزیت، صرفه‌جویی در هزینه‌ها است. با خرید این سرویس، بدون جریمه بلیط خود را استرداد می‌کنید و مبلغ کامل به حساب شما بازمی‌گردد. همچنین، دربرنامه‌ریزی برای سفر دست شما باز است زیرا تغییر برنامه سفر بدون نگرانی از بابت جریمه امکان‌پذیر است. علاوه بر این، با آرامش خاطر بیشتری برای رزرو بلیط اقدام می‌کنید.

شرایط استفاده از سرویس استرداد بدون جریمه

استرداد بدون جریمه، در حال حاضر تنها برای بلیط‌های سیستمی داخلی ارائه می‌شود. برای استفاده از سرویس استرداد فلای‌تودی، وارد سایت یا اپ این سامانه شوید، پرواز داخلی را انتخاب کنید و مشخصات سفر خود را وارد کنید تا تمام پروازهای موجود برای شما نمایش داده شوند.

بعد از انتخاب پرواز مورد نظر و وارد کردن مشخصات مسافران، می‌توانید سرویس استرداد بدون جریمه را انتخاب کنید و وارد درگاه بانک شوید. بلیطی که اکنون رزرو کرده‌اید را می‌توانید در صورت نیاز تا 12 ساعت قبل از پرواز بدون جریمه کنسل کنید.

با فعال شدن سرویس استرداد بدون جریمه فلای‌تودی، مسافران می‌توانند با خیالی آسوده‌تر به برنامه‌ریزی سفر خود بپردازند و در صورت نیاز، بدون نگرانی از بابت جریمه، بلیط خود را کنسل و وجه کامل آن را استرداد کنند. البته مسافران باید توجه داشته باشند که قبل از خرید بسته، قوانین و مقررات مرتبط با آن را به طور کامل مطالعه کنند. برای استفاده از این سرویس به سایت یا اپلیکیشن فلای تودی مراجعه کنید.

 سلب مسئولیت: سایت شهرخبر صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.