بازار
سه شنبه 2 آبان 12:14

استعلام خلافی خودرو با شماره پلاک ماشین می‌تواند به راننده‌ها کمک کند در زمانی کوتاه نسبت به جریمه‌های خودرو خود اطلاعات لازم را به‌دست بیاورند و برای تسویه آن اقدام کنند.

عدم توجه به خلافی می‌تواند انباشته‌شدن آنها و هزینه اضافی را به‌همراه داشته باشد. اگر بتوانید از طریق مسیرهای مطمئن در کوتاه‌ترین زمان خلافی خودرو را مشاهده کنید، احتمال اینکه تسویه آنها را نیز در همان زمان انجام دهید زیاد است.

به همین دلیل آگاهی از روش‌های استعلام خلافی اهمیت زیادی دارد. برای اینکه بدانیم آیا امکان استعلام خلافی از طریق پلاک خودرو وجود دارد یا نه، بهتر است ابتدا با این نوع جریمه آشنا شویم. برای اطلاع از این موارد تا انتهای متن با ما همراه باشید.

خلافی خودرو چیست؟

پیش از بررسی امکان استعلام خلافی خودرو با شماره پلاک ماشین بهتر است با این جریمه‌ها آشنا شویم. به‌طور کلی خلافی به تمام جریمه‌هایی می‌گویند که در اثر عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی روی پلاک خودرو اعمال می‌شوند.

با توجه به افزایش مبلغ جریمه‌هایی مانند رد کردن چراغ قرمز، اگر شما طی یک زمان طولانی اقدام به پرداخت خلافی پلاک خودروی خود نکنید، احتمال انباشته‌شدن و حتی 2 برابر شدن برخی از آنها وجود دارد. به همین دلیل استعلام و تسویه جریمه در کوتاه‌مدت مهم است.

بررسی امکان استعلام خلافی خودرو با شماره پلاک ماشین

برخی افراد گمان می‌کنند تنها از طریق برگه‌های جریمه امکان استعلام خلافی وجود دارد. اما با توجه به احتمال گم‌شدن آنها یا هر دلیل دیگری، امکان استعلام خلافی خودرو با استفاده از شماره پلاک ماشین نیز امکان‌پذیر است.

یعنی شما بدون قبض جریمه نیز می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان، تمام خلافی‌های اعمال‌شده روی پلاک خودرو خود را بررسی کنید و حتی در برخی مواقع امکان پرداخت موردی آنها نیز وجود دارد.

استعلام خلافی خودرو با شماره پلاک ماشین از طریق موبایل

برای اینکه بتوانید با استفاده از پلاک، خلافی خودرو را به‌دست بیاورید می‌توانید از موبایل خود استفاده کنید. تنها کافی‌است اپلیکیشن لازم را روی آن نصب کرده و از خدمات موجود در آن بهره‌مند شوید.

به‌طور کلی باید گفت موبایل‌ها از تجهیزات الکترونیکی مهم به‌شمار می‌آیند که با نصب برنامه‌های کاربردی روی آنها می‌توان فعالیت‌های مختلفی را به‌صورت آنلاین انجام داد. اما برای استعلام خلافی کدام برنامه بهتر است؟

اپلیکیشن تاپ مرجعی برای استعلام خلافی

تاپ سوپراپلیکیشن بسیار کاربردی است که امکان استعلام خلافی خودرو با شماره پلاک ماشین را برای شما فراهم می‌کند. در واقع می‌توان این اپلیکیشن را به‌عنوان مرجعی برای استعلام و پرداخت خلافی در نظر گرفت.

با استفاده از این سوپراپلیکیشن شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان و تنها از طریق وارد کردن اطلاعات لازم از جمله شماره پلاک، به‌راحتی از میزان جریمه‌ها آگاه شوید و حتی آنها را به‌صورت موردی پرداخت کنید.

البته این اپلیکیشن امکانات متعدد دیگری نیز برای کاربران فراهم کرده تا با استفاده از آن بتوانند تراکنش‌های مالی و حتی غیرمالی مختلف را در زمانی کوتاه و با بیشترین سرعت انجام دهند.

 

خدمات تاپ را بهتر بشناسیم

سوپراپلیکیشن تاپ بیش از 100 سرویس کاربردی دارد و با نصب آن علاوه‌بر اینکه امکان استعلام و پرداخت خلافی خودرو با شماره پلاک ماشین برای شما فراهم می‌شود، خدمات کاربردی دیگری نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در ادامه به معرفی برخی از مهم‌ترین این سرویس‌ها می‌پردازیم.

پرداخت عوارضی

اگر علاقه ندارید در طول مسیر برای پرداخت عوارضی توقف کنید، بهتر است تاپ را روی گوشی خود نصب کرده تا با عبور از گیت‌های الکترونیکی، امکان پرداخت به‌صورت آنلاین و حتی خودکار (در صورتی که کیف پول شما شارژ داشته باشد) برای شما فراهم شود.

خدمات خودرویی

تاپ در کنار امکان استعلام و پرداخت خلافی خودرو با شماره پلاک ماشین و تسویه عوارض آزادراهی، امکانات خودرویی جذاب دیگری نیز برای رانندگان فراهم کرده که از آنها می‌توان به کارواش در محل، تعمیر در محل، بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، مقایسه خودرو و بررسی قیمت روز ماشین‌ها اشاره کرد.

دریافت تسهیلات سلامتی

امروزه بسیاری از افراد به‌دلیل مشکلات مالی نمی‌توانند هزینه‌های درمان را یکجا پرداخت کنند. ازاین‌رو سوپراپلیکیشن تاپ تسهیلات سلامت را فراهم کرده تا هیچ‌ فردی در روند درمان خود وقفه ایجاد نکند.

دریافت مشاوره و نوبت پزشکی

اخذ نوبت از پزشک و روان‌پزشک حاذق به‌خصوص در شهرهای بزرگ همواره با چالش‌هایی مواجه است. به همین دلیل تاپ با معرفی بهترین پزشکان و روان‌شناسان به شما در دریافت نوبت حضوری یا کسب مشاوره از آنها کمک می‌کند.

خدمات پرداخت

سوپراپلیکیشن تاپ تمام امکانات فین‌تک و پرداخت را برای شما فراهم کرده است. یعنی با نصب آن می‌توانید تراکنش‌هایی مانند انتقال وجه کارت به کارت، پرداخت قبوض، خرید شارژ و خرید بسته اینترنت را در کوتاه‌ترین زمان و با بالاترین میزان امنیت انجام دهید.

جمع‌بندی

چگونه می‌توان استعلام خلافی خودرو را با شماره پلاک ماشین دریافت کرد؟ امروزه با استفاده از موبایل می‌توان این کار را تنها در عرض چند دقیقه انجام داد. فقط باید اپلیکیشن لازم را روی گوشی نصب کرد. سوپراپلیکیشن تاپ با سرعت و امنیت بالایی که دارد، به‌عنوان مرجعی برای این کار شناخته می‌شود.سلب مسئولیت: سایت شهرخبر صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.