بازار
شنبه 18 شهریور 15:45


اگر امروزه بخواهید ماشینتان را به شیوه سنتی و در بنگاه بفروشید، مطمئن باشید مدت‌ها معطل خواهید ماند. چه بسا اینقدر منتظر بمانید تا قیمت خودرو افت کرده و مجبور شوید اتومبیل را به قیمتی پایین‌تر بفروشید. این موضوع شاید اصلی‌ترین دلیلی باشید که خرید و فروش خودرو به صورت آنلاین تا این حد رونق گرفته و دیگر کم‌تر کسی پیدا می‌شود که قبل از معامله خودرو سری به پلتفرم‌های آنلاین خرید و فروش ماشین نزند.

مخصوصا اگر ساکن شهرهای بزرگی مثل شیراز باشید که فرهنگ مراجعه به سایت‌ها برای خرید آنلاین خودرو وجود دارد، این مسئله اهمیت خود را بیشتر هم نشان می‌دهد. اجازه دهید در ادامه در رابطه با فروش آنلاین خودرو و مزایای انجام این کار در شیراز کمی بیشتر صحبت کنیم.

فروش خودرو در شیراز به صورت آنلاین؛ سریع‌تر از آن چیزی که فکرش را می‌کنید

وقتی ماشینتان را به صورت آنلاین برای فروش عرضه می‌کنید، در واقع آن را در دید طیف وسیعی از خریدارانِ بالقوه قرار می‌دهید. همین مسئله باعث می‌شود که احتمال فروش ماشین به طرز قابل توجهی افزایش یابد و خودرو در زمان کوتاه‌تری به فروش برسد. این حالت را مقایسه کنید با زمانی که ماشین را در بنگاه پارک می‌کنید تا بلکه مشتری برای آن پیدا شود.

به نظرتان در این حالت اخیر خودرو سریع‌تر فروخته می‌شود یا زمانی که جمعیت میلیونی شیراز (و کل استان فارس) خودرو را در سایت‌های آنلاین می‌بینند؟ فکر می‌کنم واضح باشد که فروش فوری خودرو در شیراز فقط به شیوه آنلاین امکان‌پذیر خواهد بود.

اطمینان از سلامت ماشین قبل از خرید خودرو؛ یک کارشناس فنی همه چیز را کنترل می‌کند

چه کسی است که نگران سلامت وضعیت فنی و ظاهری خودروی کارکرده‌ای که قرار است بخرد نباشد؟ این مسئله البته مستقیما بر کیفیت معامله فروشنده هم تاثیر می‌گذارد، زیرا زمانی که خریدار از ماشین مطمئن باشد، معامله زودتر شکل می‌گیرد و فروشنده هم سود بیشتری کسب می‌کند.

خوشبختانه خیلی از سایت‌های آنلاین فروش خودرو در شیراز  این امکان را فراهم کرده‌اند که قبل از آگهی، ماشین به طور کامل بررسی شود و عیب ‌و ایرادهای آن در صورت امکان برطرف گردد. بدین ترتیب مشتری خیلی سریع‌تر به آگهی‌های موجود در این سایت‌ها اعتماد کرده و یک بازی دو سر برد شکل می‌گیرد.

امکان قیمت‌گذاری دقیق و منصفانه؛ یک کارشناس خودرو قیمت ماشین را تعیین می‌کند


خیلی از سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها فقط به‌منظور قیمت‌گذاریِ خودروهای کارکرده طراحی شده‌اند. شما اطلاعات ماشین را وارد می‌کنید و هوش مصنوعی این سایت‌ها قیمت روز خودرو را تخمین می‌زند. جدای از این، خودتان هم می‌توانید با مشاهده قیمت ماشین‌های مشابه، قیمت حدودی اتومبیلتان را بی‌هیچ زحمتی تعیین کنید.

بدین ترتیب دیگر از بابت ارزان خریدن ماشینتان توسط دلالان خودرو نگران نخواهید بود و خیلی راحت می‌توانید مصرف‌کننده واقعی را پیدا کنید.

حتی خیلی از سایت‌ها با بهره‌گیری از متخصصین خودرو، ماشین را قیمت‌گذاری کرده و با همان قیمت به منظور فروش آنلاین به نمایش می‌گذارند. این قیمت‌گذاری به شکلی کاملا شفاف انجام می‌شود و معمولا مورد رضایت طرفین قرارداد است. یکی از دلایل رونق فروش خودرو در شیراز به شکل آنلاین همین مسئله است، زیرا طرفین به قیمت‌گذاریِ انجام گرفته توسط کارشناس اعتماد دارند و در نتیجه معامله خیلی سریع‌تر شکل می‌گیرد.

امنیت در انجام معامله؛ امکانی که سایت‌های تخصصی خرید و فروش خودرو در اختیارتان می‌گذارند

متاسفانه انجام کارهای غیرقانونی در هنگام معامله خودرو بسیار زیاد است. مخصوصا در شهرهای بزرگ این مسئله به یک بحران تبدیل شده و هرکسی که می‌خواهد ماشین دست دوم بخرد یا بفروشد، با مسائلی از این دست دست‌وپنجه نرم خواهد کرد. در همین راستا خیلی از وب‌سایت‌های تخصصی فروش خودرو این امکان را فراهم کرده‌اند که از ابتدا تا انتهای معامله را با خیال راحت انجام دهید.

حضور یک مشاور حقوقی در زمان انعقاد مبایعه‌نامه، تعویض پلاک و نقل‌وانتقال سند، همان چیزی است که موجب اطمینان خاطر در معامله ماشین می‌شود.

خوشبختانه انجام کلیه این کارها با نظارت متخصصین حقوقی در تیم خودرو 45 امکان‌پذیر شده است. برای این منظور می‌توانید به  شعبه خودرو ۴۵ در شیراز مراجعه کرده و همه چیز را از نزدیک مشاهده نمایید. تضمین امنیت و سهولت در انجام معامله از مهم‌ترین مزایایی است که سایت‌های کارشناسی خودرو برای خریدار و فروشنده به همراه دارند. انتقال وجه نیز به‌صورت آنی و بعد از انعقاد قرارداد صورت می‌گیرد.

خرید خودروی کارشناسی شده چه مزایای ویژه‌ای برای خریدار دارد؟


اشاره کردیم که معامله خودرو به کمک پلتفرم‌های آنلاین خرید و فروش خودرو، یکی از بهترین و کم‌دردسرترین راه‌ها برای فروش خودرو در شیراز است. اما نباید فراموش کرد که همین مزایا در مورد خریدار هم صدق می‌کند. یعنی خریداری که ماشین مدنظرش را در سایت‌های کارشناسی خودرو پیدا می‌کند، دیگر نگران امنیت در انجام معامله نخواهد بود و خودرویی سالم را تحویل می‌گیرد. بدین ترتیب که:

کارشناس زیر و بم ماشین را بررسی می‌کند و عیب و ایرادات خودرو را به خریدار گوشزد می‌کند. کارشناس به خریدار می‌گوید که کدام قطعات تعویض شده‌اند و آیا ماشین تصادفی و رنگ خورده است یا نه. کیلومتر ماشین نیز چک می‌شود و مشخص می‌گردد که آیا دست‌کاری در آن صورت گرفته یا کیلومترشمار کارکرد واقعی خودرو را نشان می‌دهد.

در نتیجه خریدار می‌تواند خریدی مطمئن داشته و با خیال راحت تا سال‌ها از ماشینی که سوار می‌شود، لذت ببرد. خوشبختانه وب‌سایت‌های فروش ماشین در شیراز وجود دارند که کارشناسی خودرو را سریع انجام داده و کار معامله خودرو را برای طرفین قرارداد ساده می‌کنند.

بهترین وب‌سایت‌ها برای فروش فوری خودرو در شیراز

ده‌ها سایت و اپلیکیشن مختلف در شیراز فعال بوده که هرکدام مزایای خود را دارند و حجم معاملات در آن‌ها به تناسب کیفیتِ عملکردشان متفاوت است. به طور کلی اما توصیه ما این است که خودروی خود را حتما در یک سایت تخصصی خرید و فروش خودرو آگهی کنید. مثلا وب‌سایت خودرو 45 که در شیراز فعال است، به شکل تخصصی خودرو را کارشناسی کرده و آن را سریع، شفاف، آسان و رایگان می‌فروشد.

با یک تماس، کارشناس مربوطه با شما ارتباط می‌گیرد و شما را در جهت طی کردن فرایند لازم جهت بررسی خودرو و آگهی آن در سایت راهنمایی می‌کند. بدین ترتیب خیالتان از بابت فروش مطمئن ماشین راحت خواهد بود و کم‌ترین دردسر را در طول معامله خودرو متحمل می‌شوید.

سخن پایانی؛ خرید و فروش خود به صورت آنلاین برای آن‌هایی که به دنبال بهترین‌ها هستند

در نهایت این به تصمیم شما برمی‌گردد که خودروی خود را به صورت آنلاین بفروشید یا آن را در بنگاه بگذارید. البته با توجه به مزایایی که ما برای فروش آنلاین خودرو ذکر کردیم، پیشنهاد ما مشخص است.

مخصوصا اگر وقتتان برایتان ارزشمند است، نمی‌خواهید وارد فرایند خسته‌کننده چانه‌زنی با خریدار شوید و دوست دارید قیمتی منصفانه و قطعی برای ماشینتان تعیین شود، حتما از خدمات ارائه شده توسط سایت‌های تخصصی خودرو، مثل خودرو45 استفاده نمایید. به عنوان خریدار نیز قطعا انتخاب ماشین از سایت‌های کارشناسی مطمئن‌تر بوده و ساده‌تر بوده و جای تردیدی در بهتر بودن معامله خودرو به صورت آنلاین باقی نمی‌گذارد.سلب مسئولیت: سایت شهرخبر صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.