بازار
سه شنبه 14 شهریور 13:5

 

شاید شما نیز به افرادی برخورده اید که در زمان سفر در اتوبوس یا در مترو به انجام بازی های ویدئویی موبایلی مشغول هستند و خود را در مدت سفر سرگرم می کنند. بازی های ویدئویی امروز مرز جغرافیایی و سن و سال نمی شناسد و از کودکان خردسال تا افراد کهنسال به این بازی های جذاب و مفرح ویدئویی روی آورده اند. شاید برای اولین بازی ویدئویی،  بتوان به یک بازی شبیه ساز تنیس اشاره کرد که در سال 1958 ساخته شد و روز به روز به تنوع و جذابیت این بازی های ویدئویی افزوده شد. با اختراع یارانه های شخصی و گسترش و عمومیت استفاده از آن ها بازی های ویدئویی دچار تحول شگرفی شد و از بازی های کلاسیک و خسته کننده با گرافیک پایین فاصله گرفت و به تدریج بازی های ویدئویی با گرافیک بالا و در موضوعات ورزشی، اکشن، تفنگی و جنگی، استراتژیک، ماجراجویی، شبیه ساز رانندگی و خلبانی و سایر محتواهای جذاب دیگر ساخته شد و مورد استقبال کاربران جهانی قرار گرفت. این بازی ها در دوره ای دارای تاثیر گذاری بالایی شد به گونه ای که برخی بازی ها با محدودیت سنی ارائه شد تا از تاثیرات مخرب روانی و ترویج خشونت و قتل و غارت در سنین پایین جلوگیری شود. اکنون نیز بازی های بسیار جذاب و تعاملی وجود دارد که میلیون ها کاربر جهانی از هر زبان و ملیت و فرهنگی به صورت آنلاین آن ها را دنبال می کنند و از هیجان این بازی ها لذت می برند.


بهترین بازی های اکشن موبایلی آنلاین در کجا ارائه می شود؟

اگر به دنبال بهترین بازی های اکشن اندرویدی آنلاین برای موبایل یا تبلت خود هستید، شرکت ارزش آفرینان گسترش تجارت الکترونیک ( موجوجم ) با 10 سال تجربه موفق در زمینه ارائه خدمات بازی و سرگرمی بازی های بسیار جذاب و هیجان انگیزی را به شما پیشنهاد می دهد. موجوجم علاوه بر ارائه بازی های اکشن اندرویدی آنلاین و امکان خریدهای درون برنامه ای، بستر مناسب و مطمئنی را ایجاد نموده تا خدمات متنوع دیگری مانند فروش گیفت کارت و کنسول های بازی را به شما ارائه نماید. با خرید جم می توانید به این بازی های اکشن و ماجراجویانه دسترسی داشته و همزمان با کاربران جهانی بازی کنید. همچنین موجوجم امکان ساخت اکانت و امکان خرید و فروش آن را برای شما فراهم نموده است. با خرید جم به خدمات متنوعی از بازی و سرگرمی و هر آنچه که از بازی های ویدئویی و سرگرمی انتظار دارید، دسترسی خواهید داشت.

بازی جذاب کالاف دیوتی

در موجوجم می توانید به خرید سی پی کالاف دیوتی بپردازید. این بازی به جرات یکی از محبوب ترین بازی های جهانی است که میلیون ها کاربر جهانی آن را دنبال می کنند. با خرید جم این بازی در دسترس علاقمندان به بازی های اکشن و تفنگی قرار خواهد داشت.

بازی هیجان انگیز جم فری فایر

بازی فری فایر یک بازی جهانی و مشهور است که ماهانه بیش از 100 میلیون کاربر دارد که نشان دهنده میزان محبوبیت بالای این بازی تعاملی است. برای خرید جم فری فایر می توانید به سایت موجوجم مراجعه کنید و در این بازی پرطرفدار که یک بازی چندنفره آنلاین بتل رویال است شرکت کنید. در این بازی انواع مختلفی از آیتم ها و اسلحه های پرقدرت در کنارتان است تا بتوانید با بهره گیری از آن ها به پیروزی دست یابید و لحظات پر هیجان و زیبایی برای خود ایجاد کنید.سلب مسئولیت: سایت شهرخبر صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.