• این ۸ کار هوشمندانه را در حمام انجام دهیدبدون شک، محیط حمام مکانی است که می‌توانید از تنها بودن و سکوتِ آن لذت ببرید. تنها صدایی که داخل حمام به گوش می‌رسد، صدای شُرشُر آب است؛ که نه‌تنها آزاردهنده نیست، بلکه بسیار گوش‌نواز و آرامش‌بخش نیز هست.
  • ۵ تکنیک تمرینی برای قوی‌کردن عضلات ساق پاوقتی‌که صحبت از عضلات ساق پا می‌شود، افرادی‌که به باشگاه می‌روند به دو دسته تقسیم می‌شوند کسانی‌که به گفته خودشان به‌صورت خدادادی دارای ساق پای قوی هستند و هیچ نیازی به ورزش ندارند و افرادی‌که سرسختانه برای قوی‌کردنِ عضلات این قسمت تلاش می‌کنند.
  • طرز تهیه چند نوع غذای گیاهی خوشمزهغذای گیاهی خوشمزه، نوعی خوراک تهیه شده از تره بار بدون گوشت، مرغ یا ماهی می باشد که برای گیاه خواران گزینه مناسبی است. در این مقاله با طرز تهیه چند نوع غذای گیاهی خوشمزه آشنا خواهید شد.
  • راههای کاهش بیماری قلبی تا ۹۲ درصدیک مطالعه که در مجله کالج قلب و عروق آمریکا منتشر شد، نشان می‌دهد که شما بیشتر از آنچه فکر می‌کنید، می‌توانید بر سلامت قلبتان کنترل داشته باشید.
  • انواع پوست و نحوه مراقبت از آنانواع پوست در یک تقسیم بندی کلی به چهار نوع پوست نرمال، خشک، چرب و مختلط تقسیم می‌شوند. این تقسیم‌بندی براساس میزان فعالیت غدد سبوم و میزان ترشح چربی صورت می‌گیرد. متخصصین پوست براساس ویژگی‌ها و در نظر گرفتن شرایط پوست می‌توانند به بهبود کیفیت آن کمک ...
  • سالاد و سبزی در بشقاب غذا باشد/ دوغ کم نمک بنوشیدمدیر کل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت با بیان اینکه باید مصرف غذای سرخ کرده محدود شود، گفت: بهتر است، غذاها به صورت بخارپز، آب پز و تنوری طبخ شود.
  • چرا ۶۰ درصد زنان از باشگاه‌رفتن می‌ترسند؟اینکه در هنگام ورود به باشگاه کمی استرس داشته باشید، چندان هم غیرطبیعی نیست. وقتی وارد باشگاه می‌شوید، سؤالات و ابهامات بسیار زیادی در ذهنتان نقش می‌بندد؛ مانند اینکه آیا حرکات ورزشی‌ام را به‌درستی انجام می‌دهم؟ آیا همه به عرق ریختن‌های من زل زده‌اند ...
  • از ورزش متنفرید؟ این ایده‌ها را امتحان کنیدآیا شما هم از آن دسته افراد هستید که از ورزش کردن متنفرید؟ جای نگرانی نیست، شما تنها نیستید! اگر انگیزه ندارید، می توانید ایده هایی که در اختیارتان قرار می دهیم را امتحان کنید
  • ۴ ماده‌ی غذایی که انرژی شما را تخلیه می‌کنند و شما نمی دانیدهمه‌ی ما می‌دانیم که برخی غذاها پرکالری‌تر از بقیه هستند. اغلب اوقات ما برای افزایش انرژی‌مان به سراغ این غذاهای پرکالری می‌رویم. اما آیا می‌دانستید که برخی غذاها – علی رغم داشتن محتوای کالری بالا – درواقع می‌توانند کُل انرژی شما را تخلیه کنند؟ بله، ...
  • هنگام آنفولانزا به پزشک مراجعه کنیم یا نه؟هنگامی که آنفولانزا دارید، یک گزینه در مقابل چشمان تب‌دار شما رژه می‌رود: آیا باید بدن رنجورتان را از رختخواب بیرون بکشید تا به دکتر یا بیمارستان بروید یا فقط خودتان را در پتو بپیچید، مقدار زیادی مایعات بنوشید و از جایتان تکان نخورید؟