شهر خبر
برچسب‌های مهم خبری:#سربازان#وزارت#وزارت دفاع#نیروهای مسلح

خبر مهم فرمانده بلندپایه نظامی درباره پذیرش سربازان نخبه در وزارت دفاع

خبر مهم فرمانده بلندپایه نظامی درباره پذیرش سربازان نخبه در وزارت دفاع

امیر خواجه فرد گفت: ظرفیت پذیرش سربازان نخبه برای استخدام در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امیر سرتیپ خواجه‌فرد رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، در گفت‌گویی، از برنامه‌های سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را استفاده از ظرفیت سربازان نخبه در حوزه‌های تخصصی دانست.

آنگونه که ایسنا روایت کرده، وی اظهار داشت: این امکان با هماهنگی سازمان نخبگان، در دو گروه کسری خدمت و جایگزین خدمت انجام می‌شود و سربازان نخبه این فرصت را دارند تا مسائل طراحی شده از سوی سازمان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را حل کنند و دانش خود را به صنعت تبدیل کنند؛ برای مثال در زمینه فرم دهی لوله‌های هیدرولیکی و ساخت برخی بردهای تخصصی در حوزه اویونیک یا الکترونیک هوایی.

وی گفت: بسیاری از سربازان نخبه با انجام طرح‌های سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به موضوع‌های این طرح‌ها علاقه‌مند شده و زمینه فعالیت خود را در این موضوع‌ها تعریف می‌کنند.

رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان این‌که «بسیاری از مدیران شرکت‌های دانش بنیان همکار با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح زمانی سرباز همین وزارتخانه بودند» گفت: ظرفیت پذیرش سربازان نخبه برای استخدام در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح فراهم شده تا این سربازان نخبه ذیل پردیس‌های فناوری در قالب همین شرکت‌های دانش بنیان مشغول به کار شوند.

۲۷۲۱۸