شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#طالبان#نخست وزیر

بزرگان اهل تشیع افغانستان: حکومت به برنامه‌های توسعه‌ای در مناطق دور دست توجه بیشتری کند

بزرگان اهل تشیع افغانستان: حکومت به برنامه‌های توسعه‌ای در مناطق دور دست توجه بیشتری کند

برخی از بزرگان اهل تشیع در دیدار با معاون اداری نخست وزیر حکومت طالبان تاکید کردند حکومت کابل به برنامه‌های توسعه‌ای در مناطق دور دست توجه بیشتری داشته باشد.

- اخبار بین الملل -

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، «مولوی عبدالسلام حنفی» معاون اداری نخست وزیر حکومت طالبان در دیدار با برخی از بزرگان اهل تشیع در کابل اظهار داشت خدمت به مردم و رسیدگی به مشکلات آنها مسئولیت حکومت کنونی است.

در این نشست، «محمد امیر باذل» به نمایندگی از شرکت کنندگان درباره اوضاع اجتماعی و فعالیت‌های توسعه‌ای توضیحاتی را مطرح کرد.

بر اساس بیانیه دفتر معاون اداری نخست وزیر حکومت طالبان، باذل اظهارداشت اهل تشیع دیدگاه مثبتی نسبت به حکومت کنونی افغانستان دارند و از آن حمایت می‌کنند.

وی در ادامه تاکید کرد حکومت افغانستان نیز در زمینه راه اندازی برنامه‌های توسعه‌ای در ولایت‌ها و مناطق دور دست توجه ویژه داشته باشد.

معاون اداری نخست وزیر حکومت طالبان نیز با ابراز خرسندی از این دیدار اظهار داشت: نقش علما و بزرگان در راستای تقویت رابطه قوی و مستحکم با  نظام حاکمیتی بسیار مهم است و خواستار تلاش هرچه بیشتر در این زمینه شد.

مولوی حنفی همچنین خاطر نشان کرد هیئت حاکمه افغانستان متعهد به توسعه متوازن است، بنابراین برنامه‌های توسعه‌ای را در حد امکان در سراسر افغانستان اجرایی می‌کند.

انتهای پیام/