شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#جدید#قیمت

قیمت جدید انواع کباب پز در بازار + جدول

بازار و اصناف قیمت جدید انواع کباب پز در بازار + جدول

در این گزارش به بررسی قیمت جدید انواع کباب پز در بازار می پردازیم.

در این گزارش قصد داریم به صورت اجمالی انواع کباب پز را به شما معرفی کنیم و در پایان لیستی از قیمت‌های جدید کباب پز به شما ارائه کنیم. تا پایان با ما همراه باشید.

کباب پز یک دستگاه آشپزخانه است که برای پختنباز و سرخ کردن کباب درست شده است. این دستگاه شامل یک صفحه گرم کننده، گریل یا روکش سرخ کن و ممکن است دارای قسمتی برای چرخاندن کباب‌ها باشد. برای استفاده از کباب پز، ابتدا مواد لازم برای کباب را آماده می‌کنیم. سپس آنها را روی میخ‌های کباب پز قرار می‌دهیم. در صورتی که دستگاه دارای قسمت چرخاننده است، می‌توانیم کباب‌ها را بچرخانیم تا از همه طرف به طور یکنواخت پخته شوند.

کباب پز‌ها نیز مانند باربیکیو انواع مختلفی داشته و به شکل‌های گازی، برقی، تابشی، پایه دار و رومیزی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. معمولا بر خلاف باربیکیو این دستگاه به صورت کباب پز گازی تمام استیل ساخته می‌شود در صورتی که باربیکیو از جنس ورق گالوانیزه با رنگ کوره‌ای تولید می‌شود.

در ادامه قیمت کباب پز در بازار را باهم بررسی می‌کنیم. با تیترکوتاه همراه باشید.

مدل قیمت

کباب پز مدل گازی

۷۵۵,۰۰۰

تومان

کباب پز دادلیسان مدل ۱۴ سیخ استاندارد ۲۰۲۳

۱,۸۸۹,۰۰۰

تومان

کباب پز ضیافت مدل تابش ۲۰۲۰

۹۰۴,۰۲۰

تومان

کباب پز فایر مدل PLUS

۶۶۸,۰۰۰

تومان

کباب پز آتش مهر مدل گازی استیل ۴۵

۲,۱۹۰,۰۰۰

تومان

کباب پز مدل G۹۰۰۰

۳۹۵,۰۰۰

تومان

لازم به ذکر است، قیمت های مذکور در بالا برگرفته از آگهی های اینترنتی و سایت های فروش آنلاین بوده و وبسایت خبری تیترکوتاه هیچ گونه دخل و تصرفی در تعیین این قیمت ها نداشته است.