شهر خبر
برچسب‌های مهم خبری:#ایران#مجلس#نماینده مجلس

جاسوسی چه ایرانی و چه خارجی باز هم در تور ماموران امنیتی ایران خواهد افتاد | موساد به مزدوران خودش هم خیانت می‌کند

محمداسماعیل کوثری، نماینده مجلس گفت: موساد و سرویس‌های جاسوسی حتی به مزدوران خود در ایران هم خیانت می‌کنند و یا اگر ببینند این افراد زیر چتر اطلاعاتی هستند آن‌ها را حذف می‌کنند.

اسماعیل کوثری

به گزارش همشهری آنلاین، ۴ نفر از از عوامل تیم خرابکاری مرتبط با رژیم صهیونیستی که تحت هدایت افسران سرویس موساد مرتکب اقدامات گسترده‌ای علیه امنیت کشور شده بودند پس از طی روال قانونی صبح امروز به دار مجازات آویخته شدند. این اقدام دستگاه قضایی کشور و نیروهای امنیتی هشدار به کسانی بود که احیاناًً‌ در سرشان فکر خرابکاری و ضربه به امنیت مردم ایران را می‌پرورانند. در این باره با محمداسماعیل کوثری، نماینده مجلس شورای اسلامی گفت‌وگویی داشتیم که در ادامه می‌خوانید.

توطئه برای توقف ایران در کمک به فلسطین

کوثری در ابتدا گفت: حقیقت آن است که صراحت لهجه و موضع جمهوری اسلامی ایران در قبال رژیم صهیونیستی و مسأله فلسطین روشن است و طبیعی است آنان برای متوقف کردن ایران و ممانعت از کمک‌های جمهوری اسلامی به فلسطین در داخل کشور دست به انواع و اقسام خرابکاری‌ها، توطئه‌گری‌ها و جاسوسی‌ها بزنند. گاهی متأسفانه عوامل گروه‌های ضد امنیتی ایران که مزدوری بیگانه را می‌کنند متشکل از نیروهای ایرانی هستند. کسانی که به هوای پول و مال فریب سرویس‌های ضد ایرانی را می‌خورند و در ایران دست به خرابکاری می‌زنند. برخی از این عوامل خرابکاری سرویس‌های صهیونیستی خارجی هستند و از خاک دیگری وارد ایران می‌شوند تا اقدامات بازدارنده را به زعم خود در ایران عملی سازند.

جاسوس در تور نیروهای ایرانی خواهد افتاد

وی افزود: اما تمام این اوصاف نیروهای جاسوسی چه ایرانی و چه خارجی در تور مأموران امنیتی ایران و سربازان گمنام امام زمان خواهند افتاد و با ارائه اسناد و مدارک مختلف، چه صوت، چه فیلم و چه مدارک مکتوب در پروسه قانونی به جرایم آنان پرداخته خواهد شد و حکم آنان را دادگاه ایران صادر خواهد کرد. به تعبیری این احکام بنا به مدارک مستند است و قاضی بنا به آن اعمال نظر می‌کند. گاهی حکم این جاسوس‌ها اعدام است و گاهی حبس و این موضوع به رئیس دادگاه و قاضی پرونده برمی‌گردد.

پاسخ به یک خیال‌پردازی

فرمانده پیشین قرارگاه ثارالله در پاسخ به این خیال که جمهوری اسلامی ضعیف شده است و می‌توان با یک اِعمال خشونت آن را زمین‌گیر کرد گفت: بالاخره قول پول و اِعمال فریب عاملی است که موجب می‌شود یک عده‌ کم‌خرد دست به خیانت علیه کشور و مردم خودشان بزنند. به طور مثال برخی از این افراد خرابکار را که گرفته بودند، در جنوب شرق تهران دست به افجار محلی زده بودند. بعد هم ادعا کردند که ما اطلاعی نداشتیم و تنها در قبال دریافت یک پول دست به این کار زدیم. خب این افراد کم خرد توجه نداشتند که به راستی چرا باید کسی به آن‌ها پولی دهد که در جایی دست به انفجار بزنند؟ معمولاً ولاسطه‌های بین سرویس‌های اطلاعاتی صهیونیست‌ها و این عوامل هم ایرانی هستند و چون معمولا مزدوران کسانی به شمار می‌روند که به پول نیاز دارند حاضر می‌شوند دست به چنین جنایاتی بزنند.

موساد به مزدوران خودش هم خیانت می‌کند

کوثری در انتها اشاره کرد: در نتیجه‌گیری خود باید بگوییم موساد و سرویس‌های جاسوسی حتی به این مزدوران داخلی خود در ایران هم خیانت می‌کنند و یا اگر ببینند این افراد زیر چتر اطلاعاتی هستند آن‌ها را حذف می‌کنند! به لطف خداوند دستگاه‌های امنیتی ما به قدری مسلط هستند که عوامل جاسوسی و خرابکاری را شناسایی کرده و به تور خود بیندازند و در نهایت نتایج آن را برای مردم بازگو کنند.