به گزارش اکوایران؛‌ در اطلاعیه عرضه محصول جدید و یا محل ظرفیت خالی خودروسازان که از سوی سامانه یکپارچه خودروهای داخلی منتشر شده است، این سامانه از فردا دوشنبه تا چهارشنبه به روی متقاضان باز خواهد شد. در این گزارش به این نکته اشاره شده که در این مرحله خودروهای داخلی با توجه به عرضه محصول جدید، ظرفیت‌های خالی ناشی از انصراف متقاضیان و افزایش تولید در سامانه یکپارچه گنجانده خواهند شد. اقدامی که حال و هوای انتظاری به بازار داده است. فعالان بازار خودرو معتقدند تا فردا برای مشخص شدن نتیجه باز شدن سامانه یکپارچه باید صبر کرد.  

خودروهای عرضه شده در این مرحله، شامل «Haima x7»، «Lamari EAMA» ، «JAC j4»، «JAC S3» ،«KMC X5»، «Dayun Y7» و «Tigard X35» می شوند. با توجه به اینکه امکان ورود خودروهای جدید به این سامانه وجود دارد پیش‌بینی نشان می‌دهد که باید در انتظار اثر این باز شدن مرحله جدید سامانه یکپارچه باشیم.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «پژو207 دنده‌ای»، «هایماS8»، «تارا اتوماتV2»، «پژو 206 دنده‌ای»، «دنا پلاس 6 دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT» مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس ارزیابی بازار امروز «پژو 206 دنده‌ای» امروز در بازار 485 میلیون تومان قیمت خورد. «هایما S8 پلاس» هم امروز در بازار یک میلیارد و 680 میلیون تومانی شد. از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تارا اتوماتV2» هم در بازار 760 میلیون تومان قیمت خورد.  امروز همچنین در بازار «دنا پلاس 6 دنده توربو» امروز 742 میلیون تومان و «دنا پلاس توربو اتومات» هم 802 میلیون تومان قیمت‌ خورد. از سوی دیگر بررسی‌‌ها نشان می‌دهد امروز پژو «207 دنده‌ای» هم در 618 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

اکو 19

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX» ، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و  «ساینا دنده‌ای S» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس ارزیابی امروز «شاهینG» در بازار 588 میلیون تومان در بازار قیمت‌گذاری شد. قیمت «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 354 میلیون تومان شد و «کوییک دنده‌ایS» هم در بازار 351 میلیون تومان قیمت خورد.

از سوی دیگر بر ارزیابی بازار نشان می‌دهد امروز «تیبا صندوق‌دار» در بازار امروز 335 میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا 2 معمولی» هم 340 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. بررسی بازار همچنین از ثبات قیمت «ساینا دنده‌ای S» حکایت دارد، این خودرو امروز 340 میلیون تومان قیمت‌ خورد.

اکووووو 19