شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فوتبال#تیم ملی فوتبال#ایتالیا#یورو

نگرانی بوفون از قرعه سخت ایتالیا

بوفون: ما از این قرعه نگران هستیم

سنگربان سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا به قرعه این کشور در یورو ۲۰۲۴ واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق و به نقل از مدیاست، رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ قرعه کشی شد و تیم‌های صعود کننده به مرحله نهایی حریفان خود را شناختند.

تیم ملی فوتبال ایتالیا مدافع عنوان قهرمانی در این رقابت‌ها است که در گروه مرگ با تیم‌های اسپانیا، کرواسی و آلبانی همگروه شده است.

جیان لوئیجی بوفون، سنگربان سابق ایتالیا به قرعه این تیم واکنش نشان داد و گفت: اینکه دوباره بازی‌های حساس و هیجانی برای تیم ملی شروع می‌شود بسیار زیبا است. ما به عنوان مدافع عنوان قهرمانی احساس افتخار می‌کنیم. همواره این احتمال وجود دارد که قرعه سختی نصیب یک تیم شود و این بار هم ایتالیا در گروه سختی قرار گرفت.

او ادامه داد: این گروه بسیار شبیه به گروه ایتالیا در سال ۲۰۱۲ بود. در آن سال ایتالیا با تیم‌های اسپانیا، کرواسی و اسکاتلند همگروه بود و به عنوان تیم دوم راهی دور بعد شدیم و در نهایت هم فینالیست شدیم. در یورو ۲۰۲۴ نیز چهار تیم سوم برتر هم راهی دور بعد می‌شوند و این باعث می‌شود تا شانس ما برای صعود بیشتر شود.

بوفون در پایان گفت: بله باید اعتراف کرد که ما از این قرعه نگران هستیم اما قطعا تیم‌های دیگر هم از این قرعه خوشحال نیستند. فعلا زمان زیادی باقی مانده است وایتالیا تا آن زمان می‌توانند به خوبی خود را آماده رقابت کند.

منبع: ایسنا