شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#تهران#مسکن#امام حسین#قیمت

قیمت مناسب مسکن در این محله از تهران / هزینه اجاره خانه در میدان امام حسین + جدول قیمت

اقتصاد قیمت مناسب مسکن در این محله از تهران / هزینه اجاره خانه در میدان امام حسین + جدول قیمت

در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره خانه در میدان امام حسین خواهیم‌ پرداخت.

محله امام حسین در منطقه ۱۳ شهرداری تهران قرار گرفته است و در واقع محدوده‌ای در شمال میدان امام حسین است که توسط خیابان دماوند، خیابان مدنی و اتوبان امام‌ علی احاطه شده است. به دلیل وجود وسایل حمل و نقل عمومی در این منطقه، دسترسی به سایر نقاط شهر آسان است. همچنین ماهیت تجاری این محله، برای برخی افراد از ویژگی‌های مثبت در هنگام خرید خانه به حساب می‌آید. قیمت مسکن در این منطقه بر اساس سال ساخت و متراژ متفاوت است.

اگر قصد اجاره یک واحد در میدان امام حسین را دارید، یک واحد ۲۱ متری ۲۲ ساله را با رهن ۴۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه ۳ میلیون تومانی در امام حسین برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در میدان امام حسین هستید می‌توانید یک خانه ۱۰۰ متری که انباری، آسانسور دارد را با رهن کامل ۶۵۰ میلیون تومانی در امام حسین کرایه کنید.

اگر واحدی در میدان امام حسین خانه ۵۵ متری مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری است که و یک خوابه و پارکینگ دارد را با رهن کامل ۳۵۰ میلیون تومانی در امام حسین برای اجاره قیمت‌گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در میدان امام حسین با متراژ ۱۲۰ متر در حالی که ۲ سال از ساخت آن گذشته شده است را با رهن کامل ۹۵۰ میلیون تومان برای اجاره آگهی شده است.

اگر در میدان امام حسین به دنبال خانه ۴۱ متری هستید باز یک واحد که یک اتاق خواب دارد را با با ودیعه ۷۰ میلیونو اجاره ماهانه ۷ میلیون تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر قصد اجاره یک خانه بزرگتری را دارید، یک واحد ۱۲۷ متری که سه اتاق خواب و پارکینگ، آسانسور دارد با رهن ۶۰۰ میلیونی و اجاره ۷ میلیون تومانی در میدان امام حسین قیمت‌گذاری شده است.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه در امام حسین به‌دست خواهید آورد.

قیمت-مسکن

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در میدان امام حسین برای اجاره گذاشته شده‌اند و نرخ‌های ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.