شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فوری

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

فوری / جزییات خرید اینترنتی لاستیک دولتی اعلام شد + سایت آذر ۱۴۰۲

۹ آذر ۱۴۰۲، ۲۳:۴۵
کد خبر: 811025
فوری / جزییات خرید اینترنتی لاستیک دولتی اعلام شد + سایت آذر ۱۴۰۲

جزییات خرید اینترنتی لاستیک دولتی را در این گزارش بخوانید.

اقتصادآنلاین- میترا محمدنژاد؛ اگر به دنبال خرید لاستیک دولتی هستید با مراجعه به سامانه توزیع کالا می‌توانید سالانه ۴ حلقه لاستیک بخرید. البته سهمیه‌بندی لاستیک دولتی شرکت‌های تولیدکننده لاستیک متفاوت است و بعضی از آن‌ها هر ۶ ماه و برخی هم در هر سال ۲ حلقه لاستیک به هر کد ملی اختصاص می‌دهند.

درصورت درج اطلاعات اشتباه بر روی حواله‌های صادر شده لاستیک دولتی، پس از گذشت ۵ روز رانندگان می توانند با مراجعه به عامل فروش نسبت به ابطال آن اقدام کنند. اما درصورتی که راننده خود مشخصات لاستیک یا خودرو را اشتباه انتخاب کرده باشد فیش رزرو تایر جدیدی به راننده تعلق نخواهد گرفت.

اعتبار فیش رزرو لاستیک دولتی ۵ روز بوده و پس از آن در صورت عدم مراجعه راننده، عامل قادر به ابطال حواله خواهد بود. اما معیار منقضی شدن فیش رزرو تایر استعلام فیش رزرو تایر در سامانه جامع تجارت توسط عامل بوده و راننده باید فیش رزرو تایر خود را به عامل فروش تحویل دهد و در صورتی که عامل در هنگام ثبت فروش با خطای "این فیش رزرو تایر منقضی شده است" روبرو شد فیش رزرو تایر قطعا منقضی شده است. و اگر فروش با آن شماره رزرو تایر با موفقیت ثبت شد فیش رزرو تایر دارای اعتبار بوده است