شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#ایران#ایران خودرو#پیش فروش

ادامه پیش فروش جذاب ایران خودرو / 45 روزه تحویل بگیرید

اقتصاد 100- طرح فروش نقد و اقساط وانت آریسان ۲ دوگانه سوز ایران خودرو از هفتم آذرماه جاری آغاز شده است.

ادامه پیش فروش جذاب ایران خودرو / 45 روزه تحویل بگیرید

پیش‌فروش یا مرحله پیش ساخت در بازار خودرو ، تأثیرات مهمی بر صنعت و بازار خودروسازی دارد. این اقدام معمولاً با ارائه تخفیف‌ها یا شرایط ویژه به مشتریان در مرحله اولیه تولید یک مدل خودرو صورت می‌گیرد. تاثیر اصلی پیش‌فروش، ایجاد احساس فوری برای خریداران و افزایش تقاضا در بازار است. این اقدام می‌تواند باعث ایجاد اشتیاق برای خرید، جلب مشتریان جدید، و حتی تسهیل فرآیند تولید و توزیع شود. همچنین، باعث ایجاد رقابت بین تولیدکنندگان می‌شود و به ویژه در مواجهه با چالش‌های اقتصادی می‌تواند برای صنعت خودروسازی به عنوان یک راهکار استراتژیک عمل کند. با این حال، این رویکرد نیز ممکن است به یک نقطه ضعف تبدیل شود اگر باعث کاهش سودآوری برای تولیدکنندگان شود یا در طولانی مدت به افت ارزش خودروها منجر شود.

طرح فروش نقد و اقساط وانت آریسان ۲ دوگانه سوز ایران خودرو از هفتم آذرماه جاری آغاز شده است.

 در این طرح وانت آریسان ۲ در رنگ های متنوع و با موعد تحویل ۴۵ روزه عرضه می شود.

متقاضیان واجد شرایط می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند. متقاضیان قبل از ثبت نام، از داشتن شرایط لازم برای ارایه چک صیادی بنفش توسط خود یا ضامن با وضعیت اعتباری سفید اطمینان حاصل کنند. فرصت تکمیل پرونده اعتباری برای دریافت تسهیلات خرید خودرو در این طرح ۱۰ روزه است.

گفتنی است، خودروی وانت آریسان۲ دارای موتور قوی XU۷P-CNG، گیربکس تقویت شده BE، شاسی یک‌پارچه با کابین بار مجزا، زاپاس‌بند زیر کابین بار در انتهای خودرو، مخزن گاز ۷۵ لیتری و باک بنزین ۴۰ لیتری و افزایش شتاب در کنار کاهش مصرف است.

جدول فروش به شرح زیر است

پیش+فروش

منبع:تیترکوتاه