شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#ایران#امارات#فرش قرمز#پوشش#غزه#بمباران

فرش قرمز امارات زیرپای دشمن ایران | برای آب و هوا دور هم جمع شده‌اند!

پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۵:۱۹

امارات ۸ هفته پس از شروع بمباران غزه توسط اسرائیل، در پوشش برگزاری اجلاس آب و هوایی دبی «COP۲۸» میزبان رئیس رژیم صهیونیستی می‌شود.

امارات - اسراییل

به گزارش همشهری آنلاین، شش هزار کودک در نوار غزه زیر بمباران سنگین اسرائیل جان خود را از دست داده‌اند و هزاران طفل در حملات سهمگین صهیونیست‌ها روزانه از ترس می‌میرند و زنده می‌شوند.

شدت جنایت در نوار غزه به حدی است که احساسات میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان جریحه دار شده و تا کنون مردم ۹۳ کشور جهان پس از دیدن مظلومیت مردم غزه با برپایی تظاهراتی خواستار توقف کشتار مردم در فلسطین شده‌اند.

با وجود اعتراض مردم سراسر دنیا، مشاور رئیس امارات در امور دیپلماتیک انور قرقاش جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را درگیری بین اسرائیل و حماس می‌خواند. سایر کشورهای عربی نیز حمایت از مردم فلسطین را تنها به اظهارنظر محدود کرده‌اند. در این شرایط، جروزالم پست دقایقی پیش از سفر رئیس رژیم صهیونیستی اسحاق هرتزوگ به امارات برای شرکت در اجلاس آب و هوایی دبی خبر داد.

در حالیکه هدف اجلاس COP۲۸ بحث پیرامون تغییرات اقلیمی است اما جروزالم پست اعلام کرده، رئیس رژیم صهیونیستی قصد دارد، از فرصت حضور در اجلاس آب و هوایی دبی استفاده کرده و ضمن دیدارهای دیپلماتیک سطح بالا، موضع تل‌آویو را تقویت و زمینه آزادی اسیران اسرائیلی را فراهم کند.

کارشناس مسائل بین‌الملل محمد اصغری می‌گوید، «کشتار مردم غزه این‌بار نه از سرزمین‌های اشغالی بلکه از زمین بازی امارات هدایت می‌شود.»