شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#آنلاین#پوشش

کلاهبرداری در پوشش موسسه کاریابی/ زن شیاد 20 میلیارد به جیب زد

صد آنلاین | فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری زنی خبر داد که در پوشش موسسه کاریابی، اقدام به ۲۰ میلیارد تومان کلاهبرداری از افراد بیکار کرده بود.

به گزارش صد آنلاین ،  فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری زنی خبر داد که در پوشش موسسه کاریابی، اقدام به ۲۰ میلیارد تومان کلاهبرداری از افراد بیکار کرده بود.

 

 

 

 


 سرهنگ محمد قاسم طرهانی درباره جزئیات این خبر گفت: به‌دنبال ارجاع چند پرونده به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرری با موضوع کلاهبرداری از افراد در جست‌وجوی کار، رسیدگی به این پرونده در دستورکار ماموران این پلیس قرار گرفت و آنان تحقیقات خود در این زمینه را آغاز کردند. وی با بیان این که کارآگاهان پلیس آگاهی در نخستین گام از مال‌باختگان برای حضور در مقر انتظامی دعوت به عمل آوردند، گفت: در جریان تحقیقات مشخص شد که زنی در پوشش موسسه کاریابی و با دادن وعده‌های سرمایه‌گذاری با سود زیاد اقدام به کلاهبرداری از افراد بیکار کرده و مبالغ مختلفی را از آنان دریافت کرده است.  فرمانده انتظامی شهرستان ری با بیان این که این زن پس از مدتی موسسه را تعطیل کرده و متواری شده بود، گفت:‌ کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان ری با اقدامات فنی و اطلاعاتی، سرانجام موفق به شناسایی محل اختفای این زن در یکی از شهرستان‌های استان البرز شدند. در همین راستا نیز هماهنگی‌های قضایی و انتظامی انجام شد و ماموران پس از دریافت مجوز قضایی با انجام یک عملیات هدفمند موفق شدند این کلاهبردار متواری را در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان ری منتقل کنند. رئیس پلیس شهرستان ری با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی، گفت: متهم در جریان بازجویی‌های انجام‌شده و تحقیقات تخصصی و فنی کارآگاهان، به کلاهبرداری۲۰۰ میلیارد ریالی از شهروندان در پوشش موسسه کاریابی و فریب افراد بیکار اعتراف کرد. براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، طرهانی با اشاره شناسایی ۱۲ مال‌باخته تا کنون در این پرونده گفت: برای این زن پرونده‌ای تشکیل شد و در ادامه با دستور  قضابی، انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی دیگر مال‌باختگان، تحت نظر پلیس آگاهی قرار گرفت تا پس از تکمیل پرونده روانه دادسرا شود.

 

 

4461/ی