شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فوتبال#تیم فوتبال#ملوان

فداکار: ملوان این فصل حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت/ بدشانس نبودیم امتیاز بیشتری داشتیم

مهاجم تیم فوتبال ملوان معتقد است اگر تیمش بدشانس نبود می‌توانست امتیازات بیشتری کسب کند و در جدول جایگاهی بهتر داشته باشد.

- اخبار ورزشی -

سهیل فداکار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی ملوان مقابل هوادار در هفته یازدهم لیگ برتر، اظهار داشت: بعد از اینکه هفته گذشته دو امتیاز ارزشمند را با بدشانسی از دست دادیم، این بازی خیلی خوب و پر موقعیت برای ملوان بود. قصد داشتیم تساوی هفته قبل را با کسب سه امتیاز بازی با هوادار جبران و بهترین نمایش ممکن را ارائه کنیم. فکر می‌کنم همین ذهنیت از سوی بازیکنان در زمین پیاده شد و به پیروزی رسیدیم.

وی افزود: خدا را شکر امسال تیم ما نتایج خیلی خوبی کسب کرده است. تمام تیم یکدل شده‌ایم و مهم نیست چه کسی در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد. کل تیم ما خواهان موفقیت ملوان است. خود من چه یک دقیقه برای ملوان بازی کنم و چه نود دقیقه، مهم نیست آنچه اهمیت دارد این است که تیم موفق شود.

مهاجم تیم فوتبال ملوان در مورد جایگاه تیمش در جدول رده‌بندی لیگ برتر تصریح کرد: قطعاً تیم ما می‌تواند امتیازات بیشتری کسب کند. ما اگر در چند بازی بدشانس نبودیم در حال حاضر امتیازات بیشتری داشتیم. تمام تلاش ما ادامه این روند خوب ملوان است. قطعاً تیمی که سپاهان را در اصفهان شکست داده و پرسپولیس را متوقف کرده، حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

فداکار راجع‌به عملکرد پدرام قاضی‌پور مقابل هوادار خاطر نشان کرد: امسال همه تیم برای کسب موفقیت همدل هستند. او واقعاً بازیکنی باکیفیت است و پیشرفت خوبی داشته. در این بازی هم چند موقعیت خوب داشت که خدا را شکر زحماتش به بار نشست.

انتهای پیام/