شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#مخالفان

افشای رشیدی کوچی از مخالفان همسان‌سازی حقوق

اقتصادنیوز: عضو کمیسیون داخلی و امور شوراها درباره همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در برنامه هفتم، گفت: کسی که باید برنامه را اجرا کند دولت است نه مجلس و ما سعی کردیم با هم‌فکری دولت و با درک واقعیت‌های کشور برنامه‌ای را بنویسیم تا بیشتر از ۳۰ درصد اجرایی شود.
افشای رشیدی کوچی از مخالفان همسان‌سازی حقوق

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران؛ جلال رشیدی کوچی عضو کمیسیون داخلی و امور شوراها در خصوص اجرایی شدن برنامه هفتم برخلاف برنامه ششم گفت: در مجلس یازدهم سعی شد تا جایی که امکان دارد برنامه هفتم توسعه عملیاتی‌تر نوشته شود. در واقع تنها روی کاغذ نوشته نشود. در این زمینه نیز قالیباف وقت بسیار گذاشت، به این خاطر وقت زیادی صرف آن شد.

وی افزود: کسی که باید برنامه را اجرا کند دولت است نه مجلس و ما سعی کردیم با هم‌فکری دولت و با درک واقعیت‌های کشور برنامه‌ای را بنویسیم تا بیشتر از ۳۰ درصد اجرایی شود.

رشیدی کوچی گفت: دولت تمام تلاش خود را می‌کند که هزینه‌هایش را کم کند ولی نگاه ما این است که سرمایه اجتماعی دولت را افزایش دهیم.

رشیدی کوچی در رابطه با متناسب سازی حقوق بازنشستگان در برنامه هفتم، گفت: در مقابل مخالفت دولت، متناسب سازی حقوق بازنشستگان تصویب شد که این اتفاق بزرگ در کنار دیگر اقدامات موثر مجلس بود.