شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#شیر#دیوان محاسبات#حوزه#روغن#گمرک

تقدیر رئیس کمیسیون بهداشت از عملکرد دیوان محاسبات درخصوص رفع مشکل کمبود شیر خشک

تقدیر رئیس کمیسیون بهداشت از عملکرد دیوان محاسبات درخصوص رفع مشکل کمبود شیر خشک

حسینعلی شهریاری در خصوص پیگیری‌های دیوان محاسبات کشور برای رفع مشکل ترخیص بیش از ۸۱ تن روغن پایه تولید شیرخشک نوزاد در گمرک استان چهارمحال و بختیاری، گفت: باید از تلاشهای دیوان محاسبات در حوزه رفع مشکل کمبود شیر خشک تشکر کرد.

- اخبار سیاسی -

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم، حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در خصوص پیگیری‌های دیوان محاسبات کشور برای رفع مشکل ترخیص بیش از 81 تن روغن پایه تولید شیرخشک نوزاد در گمرک استان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: باید از تلاشهای دیوان محاسبات در حوزه رفع مشکل کمبود شیر خشک تشکر کرد.

 

وی در ادامه گفت: ما باید برای تسهیل قانون جوانی جمعیت، مشکل فراهم آوردن شیر خشک در کشور را به طور کامل مرتفع کنیم و از نگرانی مردم و والدین نوزادان در این باره بکاهیم.

این نماینده مجلس در پایان گفت: خوشبختانه سوابق و تجربیات موفق دکتر دستغیب، در دیوان محاسبات کشور نیز تکرار شده است و این نهاد نظارتی اقدامات مهم و اثربخشی را در حوزه‌های مختلف در دستور کار قرار داده است که جای امیدواری دارد.

بر اساس این گزارش، با پیگیری دیوان محاسبات کشور مشکل ترخیص بیش از 81 تن روغن پایه تولید شیر خشک نوزاد در گمرک استان چهارمحال و بختیاری رفع و مقرر شد سایر مواد اولیه شیر خشک نوزاد از سایر شرکت‌های مربوطه در سطح کشور جمع‌آوری و به چرخه تولید شیر خشک منتقل و بیش از 450 هزار قوطی شیر خشک یارانه‌ای تولیدی از این محل به‌منظور توزیع، به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تحویل می‌شود.

انتهای پیام/