شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فوتبال#تیم فوتبال#تیم ملی#ملوان

نوری: همه تیم‌ها برای یک امتیاز به انزلی می‌آیند/ جعفری و چند بازیکن دیگر ملوان در حد تیم ملی هستند

مربی تیم فوتبال ملوان مدعی است رقبای سپیدپوشان خزر برای کسب تنها یک امتیاز به انزلی می‌آیند.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  مهدی تارتار به دلیل محرومیت نتوانست در نشست خبری بازی ملوان و هوادار در هفته یازدهم لیگ برتر حاضر شود. محمد نوری در نشست خبری پیش از دیدار ملوان مقابل هوادار اظهار داشت: بازی فردا، بازی بسیار مهمی برای تیم ملوان است. واقعیت امر این است که تیم هوادار را به خوبی آنالیز کردیم و باید بگویم کادر فنی باتجربه و کاربلدی دارند. همچنین تقریباً تلفیقی از بازیکنان باتجربه و باکیفیت و بازیکنان جوان باانگیزه دارند. به خوبی تیم رقیب را آنالیز کردیم. تیم ما هم بسیار قوی است. با تمام احترامی که برای تیم هوادار قائل هستیم، فردا فقط برای کسب سه امتیاز در زمین حاضر می‌شویم، چرا که برای کسب این جایگاه خیلی زحمت کشیدیم.

وی افزود: جایگاهی که در جدول داریم را به همین راحتی از دست نمی‌دهیم. مطمئن باشید با تمام توان و انگیزه و نیرو بازی می‌کنیم که ان‌شاءالله بتوانیم سه امتیاز بازی را بگیریم. دو سه مصدوم هم داریم که اگر کادر فنی صلاح بداند، آنها در بازی فردا به میدان خواهند رفت. فقط آقای بردبار همراه ما نیست. امیدوارم یک بازی خوب از آب دربیایید و ان‌شاءالله بتوانیم سه امتیاز بازی را بگیریم.

مربی تیم فوتبال ملوان با اشاره به فضای هواداری ملوان عنوان کرد: یکی از مزیت‌هایی که تیم ملوان دارد. این هواداران پرشوری است که تیم ملوان را از جان و دل دوست دارند و واقعاً سنگ تمام می‌گذارند. ما در بازی‌هایی که دیدیم حتی سکوی برای حامیان تیم کم است. نیاز است که یک ورزشگاه بزرگتر در اختیار شهر انزلی قرار داده شود. حتی در بازی‌هایی که مهمان بودیم، هواداران همراه ما بودند. به ویژه در تهران که فاصله کمی با شهر انزلی دارد، از این بازی استقبال می‌کنند. به دلیل اینکه بازی هوادار و ملوان بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود ما از حضور هواداران محروم هستیم. امیدوارم که بتوانیم این سه امتیاز را تقدیم‌شان کنیم.

نوری درمورد تیم بانوان ملوان، تصریح کرد: واقعاً باشگاه خیلی خوب عمل می‌کند. فهمیده ساختار خوبی در باشگاه فراهم کردند. تیم بانوان هم مدعی قهرمانی را در سیرجان شکست دادند و آماده دومین بازی هستند. برای این تیم هم آرزوی موفقیت می‌کنیم. هدف ما چه تیم آقایان و چه تیم بانوان، هدف‌شان شادی دل هوادار است. این قول را به هواداران می‌دهیم که کادر فنی، بازیکنان و ... همه با تمام غیرت و وجودشان تلاش کنند که باعث سربلندی هواداران شویم.

مربی تیم فوتبال ملوان راجع‌به افزایش انتظارات از تیمش بعد نتایج خوبی که در هفته‌های اخیر کسب کرده است، گفت: ما مدیون هواداران، غیرت بازیکنان و کادر فنی هستیم. واقعاً یک تیم هستیم که این نتایج شکل گرفته است. شاید ما از نظر بودجه‌ای  و هزینه جزو شش تیم آخر لیگ برتر باشیم  یعنی تیم دهم تا شانزدهم لیگ. اما بچه‌ها، کادر مدیریتی و فنی با تمام وجودشان کار می‌کنند و هواداران با تمام وجودشان حمایت می‌کنند. می توانیم حرف‌های خیلی بیشتری داشته باشیم. اگر نیاز شد در نیم فصل تیم را تقویت می‌کنیم. ان‌شاءالله جایگاهی که به سختی به دست آوردیم را حفظ کنیم و به امید روزهای بهتر کار کنیم. فقط این قول را به هواداران می‌دهیم که با تمام توان بازی خواهیم کرد.

وی در مورد تغییر پست رضا جعفری توسط مهدی تارتار و نشان دادن پتانسیلی که دارد، عنوان کرد: رضا جعفری واقعاً بازیکن بسیار با کیفیتی است. کیفیتی در حد تیم ملی دارد. نه تنها رضا جعفری چند بازیکن با کیفیت دیگر داریم که در حد تیم ملی بازی می‌کنند. لحظه به لحظه کادر فنی ملوان مشغول کار با بچه‌ها است. از لحاظ روحی و روانی، تکنیکی و تاکتیکی مشغول کار با بچه‌ها هستیم. توان میگذاریم و خدا را شکر توانستیم بچه‌ها را رو به جلو حرکت می‌دهیم. جعفری این فصل 5 گل به ثمر رسانده است، شاید در 5 سال اخیر روی هم 5 گل زده باشیم. واقعاً بازیکن توانمندی است و مطمئن باشید از بچه‌های دیگری که نام نمی‌برم در سال‌های بعد بیشتر خواهید شنید.

نوری درباره امکان افزایش فشار روحی- روانی روی تیم ملوان بابت بالا رفتن انتظارات، اظهار داشت: انتظار باید معقول باشد. از نظر بودجه شاید جزو 6 تیم انتهایی باشیم اما ما با تمام توانمان و نیرویمان کار می کنیم سعی ما این است که روز به روز نتیجه بهتری بگیریم و ملوان را به جایگاه بهتری برسانیم. الان شاید هزینه دو، سه بازیکن تیم‌های بالای جدول به اندازه هزینه کل تیم ما باشد. ما عقب نمی‌نشینیم و با تمام توان بازی می‌کنیم.

مربی ملوان راجع به تأثیر هواداران روی سبک بازی تیمش، گفت:  ما واقعاً شور و اشتیاقی که نسبت به مردم دارند. ملوان تیم ریشه دار است و در وجود و در بطن انزلی تیم ملوان ریشه کرده است. ما از این شرایط لذت می بریم . این علاقه هواداران روی کار ما تاثیر مثبت گذاشته است. این موضوع مسئولیت ما را افزایش داده است، که بازی هجومی ارائه کنیم. فکر می‌کنم بعد چند سال ملوان به شکل سابق ظاهر می‌شود. تیمی که سراسر حمله است و هر لحظه بوی گل می‌دهد. فقط می‌توانم بگویم مدیون حمایت هواداران هستیم، ان‌شاءالله تا آخر لیگ همینطور ما را حمایت کنند. دوست داریم همینجوری بازی هجومی ارائه بدهیم و هواداران‌مان لذت ببرند.

وی در پاسخ به خبرنگاری که معتقد بود هواداران ملوان سختی‌های زیادی از جمله سقوط به دسته پایین‌تر را تجربه کردند، عنوان کرد:  ما هر وقت به عنوان بازیکن به انزلی می‌رفتیم، این جو را احساس می‌کردیم که این هواداران تیم‌شان را دوست دارند. همیشه بازی‌های سخت و حساسی مقابل ملوان داشتیم. الان هم احساس می‌کنم همه تیم‌ها به انزلی می‌آیند که بتوانند یک امتیاز بگیرند. مطمئن باشید بازی به بازی بهتر می‌شویم و هجومی بازی می‌کنیم. مطمئن باشید همین‌طور که هواداران رضایت دارند، تا آخر فصل رضایت‌شان کامل و جامع خواهد شد.

نوری در پاسخ به این سؤال که محرومیت تارتار مقابل هوادار را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: بله، آقای تارتار محروم هستند از بالا قطعاً بازی را تماشا می‌کنند. قطعاً در رختکن نکات فنی را به بازیکنان و کادر فنی می‌گویند. ان‌شاءالله بتوانیم یک نتیجه خوبی را فردا بگیریم.

انتهای پیام/