قهرمانان آسیا نیز گفت: ما وقتی وارد تیم ملی می‌شویم، تمام تمرکزمان به اردوی تیم ملی است. به اتفاقاتی که برای پرسپولیس افتاد توجهی نکردیم زیرا می‌دانستیم بازی‌های تیم ملی برای مقدماتی جام جهانی است.

وی ادامه داد: از امروز فیفادی و تیم ملی برای ما تمام شد. تمام تمرکزم برای پرسپولیس است. ما جمعه به عربستان پرواز می‌کنیم. بازی سختی با النصر داریم، مخصوصا در آنجا مقابل آن همه ستاره. از مردم می‌خواهم که برای ما انرژی مثبت بفرستند.

 

بیرانوند در خصوص تقابل با رونالدو و اینکه چه پیامی برای این بازیکن دارد، گفت: ما یک پنالتی گرفتیم،‌ من را وِل نمی کند( باخنده) اگر یک گل به من نزند، ول نمی‌کند. بازیکن بزرگی است و هر کسی آرزو دارد مقابل او بازی کند. من خیلی خوشحالم که برای سومین بار قرار است مقابل او بازی کنم. نه من، تمام بازیکنان پرسپولیس از این خوشحال هستند. من در جام جهانی بازی خوبی مقابل او داشتم. الان نگاه کنید که رونالدو در بالاترین سطح خودش برای تیم ملی پرتغال دارد بازی می‌کند. رونالدو را کنار بگذارید، النصر چند بازیکن بزرگ دیگر دارد. بچه‌های ما می‌توانند. فکر می‌کنم همانطور که کسی فکرش را نمی‌کرد در قطر الدحیل را شکست دهیم، می‌توانیم با همان تمرکز ان‌شاءالله یک نتیجه خیلی خوب بگیریم.