شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#پرسپولیس#استقلال#سپاهان#لیگ برتر

چینی: خیلی‌ها در ابتدای فصل از استقلال ناامید بودند/ پرسپولیس و سپاهان رقبایی خطرناک هستند

چینی: خیلی‌ها در ابتدای فصل از استقلال ناامید بودند/ پرسپولیس و سپاهان رقبایی خطرناک هستند

پیشکسوت باشگاه استقلال از پرسپولیس و سپاهان به‌عنوان رقبایی خطرناک برای آبی‌پوشان در راه کسب قهرمانی لیگ برتر یاد کرد.

- اخبار ورزشی -

علی چینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عملکرد خوب استقلال در 9 بازی گذشته گفت: اول فصل بعضی‌ها مسائلی را مطرح می‌کردند که تیم ضعیف است و خوب بسته نشده، ولی من همان زمان هم نظری مخالف داشتم و اعتقادم این بود که استقلال تیم خوبی دارد. باشگاه اکثر نفرات را حفظ کرد و اینکه چند بازیکن جدا شوند یا چند بازیکن جدید بیایند طبیعی محسوب می‌شود. خیلی‌ها در ابتدای فصل از استقلال ناامید بودند، ولی من همان زمان گفتم که ما تیم باکیفیتی داریم.

وی با اشاره به نقش جواد نکونام در استقلال تأکید کرد: از ابتدای فصل مشکلات و حاشیه‌های زیادی وجود داشت، ولی نکونام با آگاهی و تجربیات زیادی که در فوتبال دارد این حواشی را مدیریت کرد. جواد نکونام نقش مهمی در استقلال دارد و به خوبی این تیم را اداره می‌کند. 

 

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که کدام تیم شانس اول قهرمانی در لیگ امسال محسوب می‌شود، یادآور شد: هنوز فقط یک سوم بازی‌ها سپری شده و زود است که بخواهیم در این زمینه پیش‌بینی کنیم. استقلال، پرسپولیس و سپاهان شانس‌های مسلم قهرمانی هستند و قطعاً سرنوشت قهرمانی به یکی دو هفته آخر کشیده خواهد شد. 

چینی در پایان خاطر نشان کرد: قطعاً کار استقلال در ادامه سخت‌تر خواهد شد و باید بگویم که پرسپولیس و سپاهان رقبایی خطرناک برای استقلال هستند. امیدوارم استقلال با حمایت هوادارانش این روند را ادامه داده و در نهایت جام را بالای سر ببرد. 

انتهای پیام/