شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#میراث فرهنگی

معرفی آثار راه‌یافته بخش سینمایی دومین جشنواره ملی چند رسانه‌ای میراث فرهنگی

معرفی آثار راه‌یافته بخش سینمایی دومین جشنواره ملی چند رسانه‌ای میراث فرهنگی

آثار راه‌یافته به بخش سینمای دومین جشنواره ملی چند رسانه‌ای میراث فرهنگی معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، از بین‌فروشان شرکت در بخش سینمایی دومین جشنواره ملی چند رسانه‌ای میراث فرهنگی اسامی آثار راه یافته به شرح زیر اعلام شد:

۱-«آرزوی زیبا» به تهیه‌سازی علی قوی‌تن
۲- «پسران دریا» به تهیه‌سازی بهروز
۳ نشان- «دختران باد» به تهیه‌سازی محمد احمدی
۴- «در آغوش درخت» به تهیه‌کنندگی محمدرضا مصباح
۵- «قهرمان من» به تهیه‌کنندگی محمد. آتش زمزم و مرتضی آتش زمزم
۶- «لیپار» به تهیه‌سازی سعید خانی
۷- «مرده خور» به تهیه‌کنندگی پروانه مرزبان
۸- «معجزه بناسان» به تهیه‌کنندگی حبیب احمدزاده
۹- «میان صخره‌ها» به تهیه‌کنندگی محمد احمدی
۱۰- «نفرین آرتا». » به تهیه‌کنندگی سیدجلال چاوشیان
۱۱- «هوک» به تهیه‌کنندگی علی آشتیانی‌پور
۱۲- «یکشنبه آکاردئون گل‌های شمعدانی» به تهیه‌کردن امیر ثقفی و اکبر ثقفی.

۱- «آخرین بوسه من» به تهیه‌کنندگی سروش کشاورز
۲- «اسلم» به تهیه‌سازی معاونت فضای مجازی صدا وسیمای قزوین و مهسا زینی
۳- «بابام، زیارت» به تهیه‌کنندگی فرزانه فخریان
۴- «حرم شهر» به تهیه‌کنندگی حمیدرضا محروقی
۵ . - «ده بر آفتاب» به تهیه‌سازی زیبا ارژنگ و مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی
۶- «سفرهای سعدی» قسمت‌های ۱،۲،۸،۹،۱۸،۱۹،۲۰،۲۱ به تهیه‌کنندگی الهام نادری‌فرید
۱۴- «طهرون تهران» » به تهیه‌کنندگی سمیرا ابراهیم پور
۱۵- «قالی» به تهیه‌کردن معاونت فضای مجازی صدا و سیمای قزوین و مهسا زینی
۱۶- «ماه تی‌تی-عید نوروز» به تهیه‌کنندگی پیمان دهقانی
۱۷- «ماه تی‌تی- کوزه آرزوها» به تهیه‌کردن پیمان دهقانی
۱۸ - «ماه تی‌تی-نگهبان خورشید» به تهیه‌کنندگی پیمان دهقانی

۱- «از نوزاد» به تهیه‌سازی پیروز کرمی
۲- «افسانه کوه ننوک» به تهیه‌کنندگی محمدرضا مرادی
۳- «انگشتر» به تهیه‌کنندگی حامد یامین‌پور
۴- «بازدم روح» به تهیه‌کنندگی علی دارایی
۵- «بافتور» به تهیه‌کنندگی حامد رضایی
۶ . - «بدرقه سکوت» به تهیه‌کنندگی محمدرضا دهستانی
۷- «به رنج» به تهیه‌کنندگی سپیده نوذری
۸- «بووکه بارانی» به تهیه‌کنندگی سید سینا ولدبیگی
۹- «پرنسس» به تهیه‌کنندگی حامد یامین‌پور
۱۰- «پشت چراغ قرمز» به تهیه‌کنندگی حوزه هنری آبادان
۱۱- «په ژار» به تهیه‌کنندگی مهران مهیمن، سهیل پریانی و انجمن سینمای جوان کرمانشاه
۱۲- «جان درد» به تهیه‌سازی مریم شریف‌زاده
۱۳- «جای پا» به تهیه‌سازی شایسته احمدی و حامد بهرامی
۱۴- «جای گرم» به تهیه‌کنندگی می‌پردازد. قاسم عبداللهی
۱۵- «خط‌های آبی» به تهیه‌کنندگی احمد قصاب شیران
۱۶- «خواهر» به تهیه‌کنندگی محمدجواد موحد
۱۷- «دختران تالاب» به تهیه‌کنندگی پویش ماکا و انجمن سینمای جوان
۱۸- «دست در مقابل دست» به تهیه‌کنندگی آرش رضایی
۱۹- « روسری دیگری» به تهیه‌کنندگی مریم هاشم‌پور و وحید ذاکری آشتیانی
۲۰- «ژاو» به تهیه‌کنندگی سید عبدالحسین میرداماد
۲۱- «سردست» به تهیه‌کنندگی علی‌اصغر سلطانی‌نژاد و اسماعیل عظیمی
۲۲- «طنون» به تهیه‌کنندگی احمد عظیمتی
۲۳- «عقیق» به تهیه‌کنندگی حامد مهربانی
۲۴- «غریبه کوچک» به تهیه‌سازی انجمن سینمای جوانان و شکیلا معزی
۲۵- «گندم» به تهیه‌کردن هاشمدی
۲۶- «گوساله» به تهیه‌سازی احمد بهرامی
۲۷- «لباس فرم» به تهیه‌سازی پرهام کاویانی و محمدرضا دهقان
۲۸- «مارپله». » به تهیه‌کنندگی مصطفی رستم‌پور
۲۹- «مرثیه ناتمام» به تهیه‌کنندگی حامد یامین‌پور
۳۰- «میراث کهن» به تهیه‌کنندگی حسین اصانلو
۳۱- «نقره‌های» به تهیه‌کنندگی حمید صابری و نوید رفیعی
۳۲- فیلم کوتاه «نگاه و می‌کند». مریم عبداله‌نژاد
۳۳- «هانیه» به تهیه‌سازی انجمن سینمای جوان قزوین
۳۴- «همه کس» به تهیه‌سازی ناهید حمزه
۳۵- «هناسه» به تهیه‌کردن فاطمه سادات مختاری.

۱- «ای کاش پسر بودم» به نویسندگی بهاره ارشدی
۲- «باغ سنگی» به نویسندگی شاهپور حسینی
۳- «بافتور» به نویسندگی حامد رضایی
۴- «بچه‌های روستای جهان» به نویسندگی کیانوش احمدی
۵- «هانیه» به نویسندگی. سید محمدامین اعرابی
۶- «بوبونی» به نویسندگی اشکان چاووشی
۷- «بیشه» به نویسندگی سیروس همتی
۸- «پرنده آرزوها» به نویسندگی زیبا ارژنگ
۹- «جشن مردگان» به نویسندگی ایرج فلاح آهی دشتی
۱۰- «چتری برای باران» به نویسندگی محسن جهانی
۱۱- «چهلمین امضا» به نویسندگی مسعود مشعوف
۱۲- «حمام چشم‌های معلق» به نویسندگی محمد آدینه
۱۳- «داراق» به نویسندگی مهراب اکبری شهپر
۱۴- «دختران الناز» به نویسندگی محمد جلیله‌وند
۱۵- «در جست». وجوی لیلای خویش» به نویسندگی محمدهادی محمدی
۱۶- «دو دیگ» به نویسندگی مریم شفیعی
۱۷- «روزی روزگاری» به نویسندگی ناصر افشاری
۱۸- «سفرهای سعدی» به نویسندگی عباس کریمی عباسی
۱۹- «سین هفتم» به نویسندگی پریسا سادات میرباقری.
۲۰- «شایستگی در قلعه رودخان» به نویسندگی بنیامین یزدانی
۲۱- «شهر سوخته» به نویسندگی لیلا رزقی
۲۲- «عاطفه» به نویسندگی مهدی قدیمی
۲۳- «عروسک» به نویسندگی زنده‌یاد اصغر یوسفی‌نژاد
۲۴- «عمارت طولطی» به نویسندگی لیلا. روغنگیر قزوینی
۲۵- «غروب» به نویسندگی احسان غلامی نشاط
۲۶- «قهرمان پوشالی» به نویسندگی سید مسعود جزایری
۲۷- «کهکشان دارندی» به نویسندگی صادق رضانیا
۲۸- «گادسیو» به نویسندگی حدیث کریمیان
۲۹- «گیمر» به نویسندگی سید. محمد قارونی
۳۰- «مرد عنکبوتی و راز کلاه برک» به نویسندگی کبری التج
۳۱- «مردآزما به روایت محمدرضا شفیعیان» به نویسندگی محمدرضا شفیعیان
۳۲- «معرکه آذین و پروین» به نویسندگی مسعود احمدی
۳۳- «مدوک» به نویسندگی محسن. بیری
۳۴- «مهمانخانه دولتی» به نویسندگی لیلا روغنگیر قزوینی
۳۵- «نخل کوچک» به نویسندگی محمد محمدسیفی
۳۶- «نگهبان موزه» به نویسندگی امیررضا صفاری تبار
۳۷- «نوروز» به نویسندگی مهرداد موفق یامی
۳۸- «ورزیگر» به نویسندگی. مصطفی مهربان
۳۹- «یک جفت بند ناف» به نویسندگی حمیدرضا همتی
۴۰- فیلم «یک دسته تفنگدار» به نویسندگی رضا دانش‌پژوه.

۱- «آخرین نسل آخرین مشتا» به تهیه‌کنندگی محمد بشیریان‌زاده
۲- «با موریانه‌ها چه می‌کنید؟» به تهیه‌سازی مهدی میرتیموری
۳- «باتیک» به تهیه‌سازی مسعود علیزاده و سعید علیزاده
۴- «باغستان» برای تهیه‌سازی حامد کلجه‌های
۵- «برج طغرل» برای تهیه‌سازی عباس محمدگیلوانی
۶- «پیشه‌وران دیرینه‌ریزی ۷» به تهیه‌آموزشگاه آزاد سینمایی فرهاد
. خالجوش» به تهیه‌سازی سپهر طاهری‌نیا
۸- «دلیجان» به تهیه‌کنندگی داریوش علیزاده
۹- «روایتی از روایات فتح» برای ساختن اسماعیل منوچهری کامفیروزی
۱۰- «روز جهانی مردم شناسی» به تهیه‌کنندگی پژوهشکده مردم شناسی
۱۱-روزهای بیخبری. مطهر
۱۲- «سراج» به تهیه‌سازی سیدرائد امیری تهرانی
۱۳- «سرمه‌دان سنتی» به تهیه‌کنندگی منصوره نوری
۱۴- «سور کدیم» به تهیه‌سازی محمد بشیریان‌زاده
۱۵- «سید جواد» برای تهیه پناهی
۱۶-سینگو به تهیه‌کنندگی محمد بشیریان. زاده
۱۷- «ضرب آهنگ مشت‌ها» به تهیه‌کنندگی نگین مبشری
۱۸- «فرش» به تهیه‌کنندگی مسعود علیزاده و سعید علیزاده
۱۹- «کجاست جای رسیدن» به تهیه‌سازی تینا طباطبایی
۲۰- «کوچ، مقصدی نوظهور برای گردشگران ماجراجوی طبیعت‌گرد» به تهیه‌سازی محمد. ملک‌شاهی
۲۱- «مه‌لقا» به ساخت مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی
۲۲- «میراث یک درخت» به تهیه‌کنندگی سید محمدباقر سجادپور
۲۳- «نازگل» به تهیه‌کنندگی محمدرضا دهستانی
۲۴- «هارت گیج کردونی» به تهیه‌کنندگی نرگس نصیری گو
۲۵. - «ورنی» به تهیه‌سازی مسعود علیزاده و سعید علیزاده

۱- «آستان خورشید» به تهیه‌سازی پژوهشکده ثامن حمیدرضا محروقی
۲- «آن مرد با اتوبوس آمد» به ساخت مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی
۳- «بریکولاژ» به تهیه‌کننده‌ی رحمان حاصل
۴- «پرواز برفراز سرزمین خورشید» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی
۵- «تا بادها یادها را نبرند» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی
۶- «تدفین خمره‌ای» به تهیه‌سازی مجید کریمی
۷- «تمدن خفته» به ساختن مجید کریمی
۸- « جان عودلاجان» به تهیه‌سازی عطیه وحدت پور
۹- «جشن بی‌سور، مرگ بی‌سوگ» به تهیه‌کردن پویا رئیسی
۱۰- «حرکت پنج هزار ساله» به تهیه‌سازی طه غنی‌می‌فرد
۱۱- «خیال باز» به تهیه‌کنندگی تینا میرکریمی
۱۲- «دارالملک مراغه» تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۱۳- «دفک» به تهیه‌کنندگی مرکز توسعه سینمای مستند و تجربی
۱۴- «دیافراگم» به تهیه‌کنندگی مرکز توسعه سینمای مستند و تجربی
۱۵- «روزگار بلور» به ساخت امیر فرض‌الهی
۱۶- «سایه نیاکان فراموش‌شده» » به تهیه‌کنندگی مصطفی داوطلب
۱۷- «طلای سبز» به تهیه‌کنندگی محمدحسن محمودی
۱۸- «علی مسیو» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۱۹- «فریاد روزها، محمدرضا حکیمی» به تهیه‌کنندگی محمدرضا موحدی
۲۰- «کلا یاغی» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۲۱- «کلگ» به تهیه‌سازی سعید پروزن
۲۲- «کوچ با آوای زوبک» به تهیه‌کنندگی محمد ملکشاهی
۲۳- «کیمیای زر» به تهیه‌کنندگی روزبه رحیمی‌نژاد
۲۴- «محل ردیف» به تهیه‌کنندگی علیرضا فراهانی
«هموطن» به تهیه‌کنندگی احمدرضا بلیغ.

۱- «امین الضرب» به تهیه‌سازی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۲- «ایساتیس» به تهیه‌کنندگی راحیل صحرائی و علیرضا دهقان
۳- «خاوران نامه» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۴- «ساموئل خاچکیان، یک گفتگو» به تهیه‌کنندگی امید نجوان
۵- «مطیف نامه» به تهیه‌کنندگی علی مطیفی فرد

گفتنی است که دومین جشنواره ملی چندرسانه‌ای میراث فرهنگی با دبیری علیرضا تابش از ۸ تا ۱۰ آذر ۱۴۰۲ در قزوین برگزار می‌شود.

۲۴۵۲۴۵