شهرخبر

پاسخ مهدی طارمی به شایعات انتقالش به تیم‌های بزرگ

پاسخ مهدی طارمی به شایعات انتقالش به تیم‌های بزرگ | اظهارات بازیکن تیم ملی درباره مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶

مهدی طارمی، بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اولین اردوی رسمی ما برای مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ است. این بازی‌ها برای ما بسیار اهمیت دارد که بتوانیم بازی اول را مقابل تیم هنگ کنگ با قدرت شروع کنیم.

به گزارش مشرق، مهدی طارمی گفت: بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ برای ما بسیار اهمیت دارد و می‌خواهیم کارمان را در این مسابقات با قدرت آغاز کنیم.

طارمی در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ اظهار داشت: به تیم ملی نوجوانان تبریک می‌گویم. کار بزرگی انجام دادند. درست است بازی دوم با انگلیس را باختند ولی چیزی از ارزش‌های آنها کم نمی‌شود. امیدوارم در بازی بعدی بتوانند پیروز شوند و صعود کنند.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: ما بعد از مدت‌ها به ورزشگاه دستگردی آمدیم. تیمی با ریشه و قدیمی مثل پاس در اینجا بودند. تیم‌هایی که می‌توانستند بازیکنان نوجوان خوبی را معرفی کنند. امیدوارم به این تیم‌ها رسیدگی شود و این تیم‌ها بتوانند یک سری جوان را به فوتبال این مملکت معرفی کنند.

طارمی ادامه داد: اولین اردوی رسمی ما برای مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ است. این بازی‌ها برای ما بسیار اهمیت دارد که بتوانیم بازی اول را مقابل تیم هنگ کنگ با قدرت شروع کنیم. می‌خواهیم شخصیت تیمی خودمان را نشان دهیم و ان‌شاءالله بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص اینکه با توجه به سهمیه ۸.۵ قاره آسیا برای جام جهانی ۲۰۲۶ و اینکه سختی کار ایران برای صعود دیگر مثل گذشته نیست، اظهار داشت: نظر من مخالف شماست. در دوره‌های گذشته ما ۲-۳ بازی مانده بود، صعود کردیم.در مرحله مقدماتی صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ نیز ما شرایط خاصی داشتیم. یکسری تغییر و تحولات ایجاد شده بود و ما به هر حال پشت سر گذاشتیم. ما سعی می‌کنیم مرحله اول مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ را متفاوت با گذشته طی کنیم.

طارمی در پاسخ به سوال خبرنگاری که درباره نقل و انتقالات و شایعات انتقال به تیم‌های بزرگ در پنجره زمستانی گفت: عذرخواهی می‌کنم. سوال در خصوص تیم ملی پاسخ می‌دهم.