شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#تهران#بارش

افزایش ابر و باد از پنجشنبه در تهران

تهران

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، از پنجشنبه (۲۵ آبان‌ماه) با عبور موج ضعیفی از نواحی شمالی افزایش ابر و باد و بهبود کیفیت هوا در سطح استان و گاهی بارش پراکنده در ارتفاعات پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش مشرق، بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، تا صبح پنجشنبه (۲۵ آبان‌ماه) آسمان استان تهران صاف تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش ملایم باد و در ارتفاعات به‌ویژه ارتفاعات شمال شرقی گاهی وزش باد متوسط تا نسبتا شدید پیش‌بینی می‌شود. طی این مدت به دلیل پایداری و سکون نسبی جو، انباشت و افزایش غلظت آلاینده‌های جوی، غبار محلی و کاهش کیفیت هوا در بعضی نواحی کاهش دید به‌ویژه در مناطق پرتردد نیمه جنوبی و نواحی مرکزی مورد انتظار است.

از پنجشنبه با عبور موج ضعیفی از نواحی شمالی افزایش ابر و باد و بهبود کیفیت هوا در سطح استان و گاهی بارش پراکنده در ارتفاعات پیش‌بینی می‌شود.

در روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۵ و ۲۶ آبان‌ماه) گاهی وزش باد شدید در نیمه جنوبی دور از انتظار نیست.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، با کمینه دمای درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ‌ماه) با حداقل دمای و حداکثر دمای درجه سانتیگراد و طی ‌ ( ماه) با حداقل دمای و حداکثر دمای درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.