شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#تهران#کرج#البرز#رئیس پلیس

آزادراه تهران - شمال و تونل کندوان مسدود شد | مسافران شمال در این روزها و ساعات از مسیر دیگری تردد کنند | محدودیت تردد در بخشی از کرج

یکشنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۳

رئیس پلیس راه البرز از اجرای ممنوعیت تردد در آزادراه تهران ـ شما و نیز تونل کندوان از امروز خبر داد.

محدودیت تردد ـ انسداد جاده

به گزارش همشهری آنلاین، سرهنگ پیمان کرمی رئیس پلیس راه البرز اظهار کرد: ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در آزادراه تهران - شمال در هفته جاری طی امروز یکشنبه تا سه‌شنبه ۲۳ آبان‌ماه جاری اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: طبق برنامه زمان‌بندی، اجرای عملیات عمرانی از ساعت ۶ صبح تا ۱۶ قابل اجراست.

سرهنگ کرمی گفت: این عملیات عمرانی برای لق‌گیری سنگ‌ها حد فاصل سیاه‌بیشه تا پل زنگوله (از کیلومتر ۵۱ الی ۶۹ ) در دست اجرا قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: همچنین، در جاده کرج - چالوس از میدان امیرکبیر کرج تا دهانه جنوبی تونل کندوان تردد به صورت محلی است.

کندوان هم مسدود شد

از انسداد مقطعی این جاده کوهستانی با هدف ایمن‌سازی از ساعت ۶ صبح امروز یکشنبه تا ۲۴ ماه‌آبان خبر داد.

سرگرد محمد احمدی فرمانده پلیس راه کندوان نیز گفت: طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، جاده کندوان از امروز به‌ صورت مقطعی تا ۲۴ آبان‌ امسال مسدود می‌شود.

وی اظهار داشت: این محدودیت از ساعت ۶ تا ۱۸ روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته و از ساعت ۶ تا ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۴ آبان است.

سرگرد احمدی خاطرنشان کرد: در این مدت طرح عملیات توری سنگی، تثبیت دیواره‌های ریزشی و لق‌گیری سنگ‌ها از ارتفاعات کندوان انجام می‌شود.

فرمانده پلیس راه کندوان از رانندگان، مسافران و گردشگران خواست در این بازه زمانی که محدودیت‌های ترافیکی اعمال می‌شود از مسیرهای جایگزین هراز و سوادکوه استفاده کنند.

این طرح به صورت مقطعی ماه گذشته نیز در جاده کندوان اجرایی شده بود.