شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فرهنگ

فراخوان طراحی تندیس و مدال شورای فرهنگ عمومی + فیلم

فراخوان طراحی تندیس و مدال شورای فرهنگ عمومی + فیلم

فعالان هنرهای تجسمی، طراحی و گرافیک تندیس و مدال شورای فرهنگ عمومی را طراحی کرده و به دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی ارسال کنند.

- اخبار فرهنگی -

رضا یعقوبی، مدیرکل شورای فرهنگ عمومی کشور، در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: یکی از وظایف شورای فرهنگ عمومی مطابق آیین‌نامه، شناسایی، معرفی و تقدیر از خادمان فرهنگ عمومی است که باید در عرصه‌های مختلف انجام شود.

او تصریح کرد: به منظور تقدیر از این افراد، شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوبه‌ای دارد که به پیشنهاد شورای فرهنگ عمومی در سال‌های گذشته تصویب شده است.

.

یعقوبی با بیان اینکه به منظور شناسایی و معرفی خادمان فرهنگ عمومی فعالیت‌های فرهنگی و هنری را آغاز کرده‌ایم، گفت: از جمله برای اینکه بتوانیم به افراد برگزیده برای قدردانی تندیس و مدالی اعطا شود، فراخوانی تهیه شده که بر اساس آن هنرمندان حوزه گرافیک و طراحی می‌توانند طرح‌های پیشنهادی خود برای تندیس و مدال فرهنگ عمومی را به دبیرخانه شورا ارسال کنند.

 

 

مدیرکل شورای فرهنگ عمومی کشور تصریح کرد: افرادی که در بخش هنرهای تجسمی، طراحی و گرافیک فعالیت می‌کنند، می‌توانند تندیس و مدال را طراحی کرده و به دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی ارسال کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانند به وبسایت فرهنگ عمومی کشور مراجعه کنند.

انتهای پیام/