شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فوتبال#تیم فوتبال#نتایج

نارضایتی دلورنتیس از نتایج گارسیا/ نبود گزینه آماده برای هدایت ناپولی

عملکرد و نتایج تیم فوتبال ناپولی باب طبع مالک این باشگاه نیست اما او فعلاً برای اخراج سرمربی تیم دست نگه داشته است.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه گاتزتا دلواسپورت در گزارشی نوشت که اورلیو دلورنتیس مالک باشگاه ناپولی همچنان از عملکرد و نتایج سرمربی تیم، رودی گارسیا راضی نیست اما بر خلاف تابستان که دستش برای انتخاب چند گزینه باز بود، اکنون گزینه آماده‌ای وجود ندارد که بتواند جای گارسیا را بگیرد.

رودی گارسیا تابستان امسال در پی جدایی غیرمنتظره لوچانو اسپالتی از ناپولی به دلیل اختلافات او با دلورنتیس، هدایت قهرمان فصل گذشته سری A را بر عهده گرفت. این در حالی بود که در آن زمان از لوئیس انریکه، کریستوف گالتیه و وینچنزو ایتالیانو به عنوان دیگر گزینه‌های هدایت تیم شهر ناپل یاد می‌شد.

شاگردان گارسیا در مدتی که زیر نظر این مربی فرانسوی بازی کرده‌اند، نتایج دلچسبی کسب نکرده‌اند و آنها پس از 11 هفته از سری A، با 7 امتیاز اختلاف نسبت به اینتر صدرنشین، در جایگاه چهارم قرار دارند. نتایج ناپولی که شامل 3 تساوی و 2 شکست می‌شود، دلورنتیس را به فکر استخدام سرمربی جدید انداخته است اما او در حال حاضر گزینه‌ای که بتواند اوضاع تیم را بهبود بخشید ندارد. شاید تنها گزینه آنتونیو کونته بود که البته او در مصاحبه اخیرش احتمال مربیگری در ناپل را رد کرده است. از این رو دلورنتیس فعلاً چاره‌ای جز دادن فرصت بیشتر به گارسیا ندارد.

انتهای پیام/