شهرخبر

سلطه ایران بر بام پرورش اندام جهان ؛ تیم ملی بار دیگر قهرمان جهان شد | اسامی و رنگ مدال آوران کشورمان

یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۰

در پایان هفتاد و هفتمین دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانی جهان در سانتاسوسانای اسپانیا، تیم ملی ایران توانست به سلطه خود در دنیای پرورش اندام ادامه داده و بار دیگر به عنوان قهرمانی جهان در رده سنی بزرگسالان دست پیدا کند. 

تیم ملی پرورش اندام

به گزارش همشهری آنلاین، تیم ملی پرورش اندام و فیتنس ایران با کسب ۹ مدال طلا، ۵ نقره و ۹ برنز به عنوان قهرمانی هفتاد و هفتمین دوره مسابقات جهانی در اسپانیا دست پیدا کرد.

تیم ملی پرورش اندام و فیتنس ایران در این دوره از مسابقات به ۹ مدال طلا، ۵ نقره و ۹ برنز دست پیدا کرد و با اقتدار روی سکوی قهرمانی جهان ایستاد.

کاپ قهرمانی این دوره از مسابقات در مراسم اختتامیه این رقابت ها توسط رییس فدراسیون جهانی به رییس فدراسیون بدنسازی ایران و اعضای تیم ملی اهدا شد.

در ادامه اسامی مدال آوران ایران در این رقابت‌ها را مشاهده می‌کنید:

مدال طلا

فرید علیمردانی و حمید سلطانی(فیزیک)، حمید ابوالحسنی و احمدرضا عبداللهی(بادی کلاسیک)، محمد سلیمانی(بیلدینگ جوانان)، محمد مفتخر، ابراهیم ارزشمند، بهزاد تنگسیری(بیلدینگ بزرگسالان)، رضا لهراسبی(فیزیک کلاسیک)

مدال نقره

حسین فردی(فیت مدل)، متین سیروسی(ماسکولار)، مهدی ارزشمند(بیلدینگ)، فریدون ولی پور(بادی کلاسیک)، علی عسکری(فیزیک کلاسیک)

مدال برنز

حمید مرنگی(فیزیک جوانان)، ناصر خدامی(فیزیک بزرگسالان)، سیدحسین میرمحمدعلی(فیت مدل)، امید ذاکری(فیتنس)، سپهر نورانی و مسعود قدیریان(بیلدینگ)، مسعود صادقی، علی سلیمانی و میثم اسکندری(فیزیک کلاسیک)

گفتنی است؛ تیم ملی کره جنوبی بعد از ایران به عنوان نایب قهرمانی جهان در بخش مردان ایران رسید و چین نیز در رده سوم قرار گرفت.