شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#تهران#پلیس تهران

قمه‌کش‌های بلوار اندرزگو به محل جرم بازگردانده شدند +عکس

.

چهار شرور که حدود دو روز پیش پیش اقدام به شرارت و قمه‌کشی در بلوار اندرزگو کرده بودند، از سوی سازمان اطلاعات پلیس تهران دستگیرشده و برای بازسازی صحنه جرم به محل بازگردانده شدند.

به گزارش مشرق، سرهنگ سعید راستی، رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ حدود دو روز پیش ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن چهار نفر از اشرار را در حال قمه کشی و ایجاد رعب و وحشت در بلوار اندرزگو نشان می‌داد. در همین راستا نیز رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و مشخص شد که این ویدیو مربوط به ساعات پایانی جمعه، ۱۲ آبان ماه امسال است.

وی با بیان اینکه در تحقیقات تکمیلی ماموران هویت این اشرار مورد شناسایی قرار گرفت، گفت: همچنین مشخص شد که این افراد در حالت عادی قرار نداشتند و به همین دلیل نیز به یکی از خودروها در بلوار اندرزگو حمله‌ور شده و برای سرنشینان خودرو و شهروندان مزاحمت و وحشت ایجاد کرده‌اند.

راستی ادامه داد:‌ در عرض کمتر از ۲۴ ساعت هر چهار شرور حاضر در این درگیری مورد شناسایی قرار گرفته و در عملیات‌های مختلف پلیسی دستگیر شدند. در واقع از زمان ارتکاب جرم تا دستگیری این افراد کمتر از ۴۸ ساعت طول کشید و پس از آن نیز با حکم مقام قضایی برای بازسازی صحنه جرم به محل بازگردانده شدند.

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه این اشرار از مردم و کسبه عذرخواهی کردند، اظهارکرد: برای هر چهار شرور پرونده‌ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

قمه‌کش‌های بلوار اندرزگو به محل جرم بازگردانده شدند +عکس

وی همچنین با تاکید بر اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، اظهارکرد: همانطور که بارها اعلام شده، پلیس اجازه ایجاد هرگونه ناامنی، اخلال در نظم عمومی و ایجاد رعب و وحشت برای مردم را نخواهد داد و چنانچه که افرادی مرتکب چنین جرائمی شوند، با قاطعیت با این افراد برخورد خواهد شد. ضمن اینکه طبق هماهنگی صورت گرفته با مقام قضایی، اشد مجازات برای چنین افرادی در نظر گرفته خواهد شد.