شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#مسجد الاقصی#فلسطین#حماس

طوفان الاقصی فلسطین را از نهر تا بحر آزاد خواهد کرد | نماز فتح الفتوح را در مسجد الاقصی خواهیم خواند

شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸

نماینده جنبش حماس در تهران، گفت: طوفان الاقصی به امید و وعده الهی به بهار پیروزی می‌رسد و فلسطین را از نهر تا بحر آزاد خواهد کرد. ان‌شاءالله به همراه شما عزیزان نماز فتح الفتوح را در مسجد الاقصی بخوانیم.

غزه

به گزارش همشهری آنلاین، خالد القدومی نماینده جنبش حماس در تهران صبح امروز (شنبه، 13 آبان‌ماه) در مراسم راهپیمایی 13 آبان‌ماه، گفت: از شما برادران و خواهران قهرمان ایرانی که امروز برای ملت غزه و فلسطین و علیه آمریکایی مجرم حضور دارید، تشکر می‌کنم.

وی افزود: دیروز بار دیگر، بلینکن این چهره شوم که خود را یهودی می‌داند به تل‌آویو آمد و صهیونیست‌های اوباش با کشتارهای منطقه جبالیا و مدرسه آوارگان از او استقبال کردند.

نماینده جنبش حماس در تهران با بیان اینکه این صهیونیست‌های آمریکایی از هفتم اکتبر تا به امروز کشتارهای بسیاری را علیه مردم بی دفاع غزه مرتکب شده‌اند، تصریح کرد: تعداد شهدا و مجروحان هر روز در حال افزایش است و تا دیروز ملت فلسطین که مدافع از قبله اول مسلمانان و شرف امت است بیش از ۹ هزار و ۲۷۲ شهید که ۳۸۲۶ تن از آن‌ها کودک و ۲۴۰۵ نفر از آن‌ها زنان هستند و تعداد مجروحان به ۲۳ هزار و ۵۱۶ نفر نیز رسیده است.

خالد القدومی، گفت: تمام جنایت‌هایی که امروز در غزه صورت می‌گیرد، چه کشتار چه بمباران غیرنظامیان و آوارگی مردم بی دفاع همگی با چراغ سبز آمریکا صورت گرفته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ طوفان الاقصی به امید و وعده الهی به بهار پیروزی می‌رسد و فلسطین را از نهر تا بحر آزاد خواهد کرد. ان‌شاءالله به همراه شما عزیزان نماز فتح الفتوح را در مسجد الاقصی بخوانیم.