شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#جدید

خواننده عصر جدید در آستانه فعالیت رسمی

خواننده عصر جدید در آستانه فعالیت رسمی

محمد شهنواز با درخشش در فصل سوم برنامه «عصر جدید» به جامعه موسیقی کشورمان معرفی شد و اکنون در آستانه آغاز رسمی فعالیت‌هایش است.

- اخبار فرهنگی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، «محمد شهنواز» خواننده خوش صدایی بود که تا نیمه نهایی سومین فصل از برنامه «عصرجدید» توانست پیش برود و علیرغم حذف پیش از فینال، نگاه‌های بسیاری را به خود جلب کرد.

او با اجرای زنده در صحنه «عصر جدید» نوید تولد و زایش خواننده‌ای جدید را به عرصه موسیقی کشور داد و در تمام مراحل حضورش «کارن همایونفر»(داور عصر جدید) و بسیاری دیگر از اهالی فن، با اشاره به ساختار فنی و اجرای زنده این خواننده، از او حمایت کردند.

محمد شهنواز پس از حضور در «عصر جدید» آثاری را در صفحات شخصی خود منتشر کرد و در ادامه روند فعالیت‌های خود، حالا با اخذ مجوز رسمی فعالیت‌هایش، از اوایل هفته آینده آثار رسمی این خواننده منتشر خواهند شد.

محمد شهنواز در زمینه تدریس آواز ایرانی فعال است و در تلاش است با استفاده از این تجربه، روندی درست را در فعالیت‌های حرفه‌ای‌اش داشته باشد.

این خواننده همکاری‌هایی را با بهروز صفاریان، معین راهبر، مسعود جهانی و چند موزیسین شاخص معاصر داشته و آثارش از اوایل هفته آینده منتشر خواهند شد.

برنامه «عصر جدید» پیش از این نیز ویترین مناسبتی برای معرفی خواننده‌های جدید به فضای موسیقی کشور بود که «عرفان طهماسبی» و «پارسا خائف» از دیگر پدیده‌هایی بودند که از این برنامه به موسیقی ایران معرفی شدند.

انتهای پیام/