شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#تهران#رئیس پلیس#تهران بزرگ

مطالبات کارمند را ندادند چک‌های شرکت را دزدید !

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری فردی که اقدام به سرقت ۸۶ برگه چک بانکی از یکی از شرکت‌های خصوصی کرده بود، خبرداد.
مطالبات کارمند را ندادند چک‌های شرکت را دزدید !

سرهنگ علی قاسم‌پور درتشریح جزئیات این خبر گفت: روز گذشته تیم عملیات کلانتری ۱۰۳ گاندی در حال گشت‌زنی در محدوده بزرگراه شهید مدرس تهران بودند که گزارشی شامل سرقت چک‌های بانکی از یک شرکت خصوصی به آنان مخابره شد که در همین راستا بلافاصله وارد عمل شده و مراقبت‌های پلیسی را آغاز کردند.

وی ادامه داد: مراقبت‌های ویژه ماموران پلیس ادامه داشت تا اینکه آنان فردی را که دارای مشخصات اعلامی از سوی مرکز پیام پلیس بود، مشاهده کرده و رفتار او را تحت نظر قرار دادند. پس از اطمینان از اینکه فرد مذکور همان سارق چک‌های شرکت خصوصی است، ماموران نسبت به دستگیری این فرد اقدام کنند.

قاسم پور با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی گفت: این فرد در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد و گفت که کارمند شرکت خصوصی مذکور است، اما ماه‌هاست که مدیران شرکت مطالبات او را پرداخت نکرده‌اند. به همین دلیل نیز تصمیم به سرقت گرفته است.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه از این فرد ۶۸ عدد چک بانکی به ارزش هفت میلیارد ریال کشف شد، گفت: چک‌ها پس از طی تشریفات قانونی به شرکت تحویل داده شد. برای متهم دستگیر شده نیز پرونده‌ای تشکیل شد و این فرد به همراه پرونده متشکله و شاکی پرونده به دادسرا منتقل شد تا ادامه روند رسیدگی به جرم از طریق دستگاه قضایی دنبال شود.