همدردی بزرگان استقلال و پرسپولیس با سرمربی اسبق استقلال

مجید نامجو مطلق مربی و سرمربی اسبق استقلال در غم از دست دادن مادرش سیاهپوش شده و با چشمانی اشکبار ارزشمندترین گوهر زندگی خود را تا منزلگاه ابدی مشایعت کرد. مراسم تشییع این بانوی محترمه در شهرستان برگزار شد اما ظهر جمعه مجلس ختمی به همت خانواده نامجو مطلق در تهران برپا شد و جمع کثیری از بزرگان فوتبال کشورمان در آن حضور پیدا کردند

سرمربی تیم ملی و دستیارش

امیر قلعه نویی به رسم عادت در مجالس ترحیم همواره حضوری پررنگ دارد. سرمربی تیم ملی برای عرض تسلیت به مسجد الغدیر آمد و با مجید نامجو مطلق همدردی کرد. همچنین هومن افاضلی یکی از دستیاران امیر  را هم در مسجد دیدیم.

حضور پررنگ آبی و قرمز

پیشکسوتان به ویژه قدیمی‌های استقلال و پرسپولیس در این مراسم حضور پررنگی داشتند. حسن روشن، بهتاش فریبا، حمید استیلی، بهروز سلطانی، رضا نعلچگر، سعید مراغه‌چیان، محمد پنجعلی،میرشاد ماجدی، کریم شاهرودی، علی موسوی، علی شوری، روح الله عبادزاده، پرویز مظلومی، علی نیکجو، اصغر حاج علی گل، ناصر عباسی، محسن گروسی، مهدی حاج محمد، حسین ترابپور و....  از جمله حاضران در مسجد بودند.

تماس زرینچه

خیلی‌ها در مسجد به دنبال زوج مجید نامجو مطلق در استقلال و تیم ملی می‌گشتند. البته جواد زرینچه آنجا نبود و برای غیبتش هم دلیلی کاملاً موجه داشت. او به همراه آریو اسلامشهر برای برگزاری لیگ آزادگان به تبریز سفر کرده بود روی همین اصل در تماس با نامجو مطلق به صورت تلفنی همدردی کرد.

پیام ویژه مدیرعامل 

علی خطیر مدیرعامل باشگاه استقلال همراه با فرشید سمیعی یکی از اعضای هیئت مدیره این باشگاه در مراسم حاضر شدند و به نمایندگی از استقلالی‌ها تسلیت گفتند. خطیر  پیام تسلیت جواد نکونام و اعضای کادر فنی استقلال را به آقا مجید رساند و اعلام کرد آنها خیلی دلشان می‌خواست در مراسم حاضر شوند ولی به خاطر بازی استقلال نمی‌توانستند تیم را رها کنند. نامجو مطلق هم از خطیر تشکر کرد و برایش آرزوی موفقیت داشت. 

نماینده داوران

در میان حاضران، حسین عسگری داور قدیمی و پیشکسوت کشورمان را هم دیدیم که برای عرض تسلیت آمده بود. این نکته را هم باید اشاره کنیم که حتماً افراد دیگری نیز حضور داشتند که نامشان به صورت سهوی از قلم افتاد. از همه این عزیزان عذرخواهی می‌کنیم و دوباره ضایعه درگذشته این بانوی محترمه را به مجید نامجو مطلق عزیز و خانواده گرامی او تسلیت می‌گوییم.

303280