شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#استقلال#اراک

برد یک نیمه‌ای استقلال مقابل آلومینیوم اراک

برد استقلال مقابل آلومینیوم اراک در نیمه اول

نیمه نخست دیدار تیم‌های استقلال و آلومینیوم اراک با تک گل میزبان به پایان رسید.

به گزارش مشرق، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و آلومینیوم اراک از ساعت ۱۹ امروز با حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

نیمه نخست این دیدار در حضور حدود ۱۵ هزار تماشاگر با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

آرمان رمضانی (۳۷) برای استقلال گلزنی کرد.

سهرابیان در استقلال و دروازه‌بان جوان برای آلومینیوم

کادر فنی آبی پوشان پایتخت برای ماندن در کورس قهرمانی ترکیب زیر را انتخاب کرده بودند:

سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، کوین یامگا، ابوالفضل جلالی، سعید مهری، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، مهرداد محمدی و آرمان رمضانی.

ترکیبی که سهرابیان را در خود گنجانده بود تا خرید تابستانی استقلال بار دیگر پیراهن این تیم را در ترکیب اصلی بر تن کند.

همچنین مجتبی حسینی نیز ترکیب زیر را برای آلومینیوم در نظر گرفته است:

محمد خلیفه، احسان قهاری، مهدی لیموچی، امین جهان‌کهن، مرتضی تبریزی، مهران موسوی، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی‌فر، عارف حاجی‌عیدی، میلاد بدرقه و مهدی لطفی.

مجتبی حسینی نیز با توجه به عملکرد مطلوب خلیفه سنگربان جوان تیمش در بازی قبلی تصمیم گرفت برای دیدار با استقلال هم به او بها دهد تا احمد گوهری همچنان روی نیمکت بنشیند و خلیفه تجربه بازی مقابل ستاره‌های استقلال را پیدا کند.

رفت و آمد توپ به سود استقلال در نیمه اول

میزبان آبی پوش بازی را با کنترل کامل روی توپ و میدان آغاز کرد پ. آنها در ۱۵ دقیقه ابتدایی دو بار با شوت‌های آرمان رمضانی و سعید مهری دروازه آلومینیوم را تهدید کردند اما هیچیک تبدیل به گل نشد. در ادامه شاگردان مجتبی حسینی با گذشت زمان توانستند با تعداد نفرات بیشتری در نیمه زمین استقلال حاضر شوند تا آنها نیز چند باری دروازه استقلال را تهدید کنند.

رفت و آمد توپ با ارسال‌های کوتاه و بلند باعث شد موقعیت‌هایی روی دروازه هر دو تیم شد اما در نهایت کرنر استقلال در دقیقه ۳۷ با خروج اشتباه گلر آلومینیوم و دفاع نامناسب این تیم همراه شد تا آرمان رمضانی با ضربه سر بتواند سانتر سعید مهری را تبدیل به گل کند.

منبع: مهر