شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#استقلال#هواداران استقلال

دین‌محمدی: چمن آزادی از زمان ما بهتر است!/ هواداران استقلال اسطوره‌ها را فراموش نکنند

دین‌محمدی: چمن آزادی از زمان ما بهتر است!/ هواداران استقلال اسطوره‌ها را فراموش نکنند

مربی تیم هوادار گفت: استقلالی‌ام و برای این تیم خیلی زحمت کشیده‌ام اما این تیم برای دهه ۶۰ است که مفت برای استقلال بازی کردند.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سیروس دین‌محمدی پس از شکست 3 بر 2 هوادار مقابل استقلال گفت: نیمه اول خوب بازی کردیم ولی مصدومیت ایوب کلانتری شیرازه تیم ما را بهم ریخت و یک مقدار کار هجومی ما کمتر شد. طبیعی است، وقتی برخی بازیکنان مصدوم می شوند و جایگزین ندارید همین اتفاقات می‌افتد. 2 بر صفر نتیجه خیلی خطرناکی است.

«آیا مصدومیت‌ها به خاطر کیفیت بد چمن ورزشگاه آزادی است؟» وی در پاسخ به این سؤال تصریح کرد: نه فکر نکنم. از زمان ما که بهتر است؛ خدا را شکر!

مربی هوادار در مورد اعتراض کادرفنی این تیم به داوری عنوان کرد: به هر حال طبیعی است. صحنه‌ها را کامل ندیدم و کارشناسان نظر بدهند. فقط یک صحبت با هواداران‌مان دارم؛ من خودم استقلالی‌ام و برای این تیم خیلی زحمت کشیده‌ام. زمانی که تیم‌های دیگر خیلی بیشتر پول می‌دادند برای این تیم بازی کردم. همیشه می‌گویم استقلال برای ما نیست، برای دهه 60 است که مفت بازی کردند. امیدوارم هواداران پیشکسوت‌شان را فراموش نکنند. بعد از من در فینال آسیا کسی برای استقلال گل نزده است. چیزی نشنیدم، ولی هواداران پیشکسوتان خودشان را فراموش نکنند. جو خوب بود ولی هواداران نباید اسطوره‌های خودشان را فراموش کنند. نمی‌گویم من اسطوره‌ هستم، ولی نباید اسطوره‌ها فراموش شوند.

انتهای پیام/