شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#استقلال#فوتبال#تیم فوتبال

این استقلال برای ما نیست | من اسطوره نیستم اما هیچکس بعد از من این کار را برای استقلال نکرد

جمعه ۲۸ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۳

مربی تیم فوتبال هوادار می‌گوید تیمش برابر استقلال بازی خوبی به نمایش گذاشت.

دین محمدی

به گزارش همشهری آنلاین سیروس دین محمدی بعد از برد استقلال مقابل هوادار عنوان کرد: نیمه اول خوب بازی کردیم اما مصدومیت بازیکن‌مان شیرازه تیم را بهم ریخت به همین دلیل کار هجومی ما کمتر شد و این طبیعی است. وقتی یکسری بازیکنان مصدوم شده و بیرون می‌روند، جایگزین نداشته باشند سخت است. من همیشه گفته‌ام نتیجه ۲ بر صفر نتیجه خطرناکی است. 

مربی هوادار درباره اینکه آیا مصدومیت به خاطر زمین بود،افزود: خیر فکر نمی‌کنم چون خودم زمین را نگاه کرده بودم. این زمین از زمان ما که خدا را شکر بهتر است. 

وی درباره اعتراضات در این بازی، گفت: طبیعی است. من صحنه را کاملا ندیدم اما مطلبی را به هواداران بگویم. من استقلالی هستم و برای استقلال خیلی زحمت کشیده‌ام. موقعی که تیم‌های دیگر پول اضافی می‌دادند من برای استقلال بازی کردم. همیشه می‌گویم این استقلال برای ما نیست، برای دهه ۶۰ است که مفت بازی کردند. این استقلال برای هواداران است و امیدوارم هواداران پیشکسوتان خود را فراموش نکنند. من تنها بازیکنی هستم که بعد از من کسی در فینال آسیا گل نزده است، امیدوارم این چیزها رو فراموش نکنند. من استقلال را می‌گویم و با تیم‌های دیگر کاری ندارم.

دین محمدی در پاسخ به این سوال که آیا چیزی شنیده‌اید؟ اظهار داشت: خیر اما هواداران نباید پیشکسوتان خود را فراموش کنند چون آنها واقعاً زحمت کشیدند.

وی درباره اینکه در مجموع استقلال را چطور دیدید،گفت: خوب بود من نمی‌گویم اسطوره هستم اما هواداران باید اسطوره‌های خود را به یاد داشته باشند.