شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#استقلال#فوتبال#تیم فوتبال

پاسخ عجیب بازیکن هوادار درباره علت لگد زدن به مدافع استقلال

جمعه ۲۸ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۲

بازیکن تیم فوتبال هوادار واکنش جالبی به لگدی که به محمدحسین مرادمند، مدافع استقلال زد داشت.

رمضانی

به گزارش همشهری آنلاین  استقلال و هوادار امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری ۳ بر ۲ شاگردان نکونام به پایان رسید.

قائد اسلامی بازیکن تیم فوتبال هوادار پس از این بازی گفت: بازی را خوب شروع کردیم. از استقلال آنالیز خوبی داشتیم. تیم فوتبال استقلال تیم بسیار قدرتمندی است. متاسفانه آنطور که پیش‌بینی کرده بودیم رقابت برای ما پیش نرفت. بازی را خیلی خوب شروع کردیم اما تعویض‌های اجباری به دلیل مصدومیت بازیکنان، کمی تیم ما را اذیت کرد و در ادامه کار متاسفانه نتوانستیم نتیجه را حفظ کنیم.

او در خصوص وضعیت چمن ورزشگاه آزادی گفت: شما تنها یک بازی را تماشا می‌کنید. منظورم این است که زمین تمرین‌های ما را نمی‌بینید. ورزشگاه آزادی به دلیل اینکه پخش مستقیم دارد تمرکز تمام مردم را به خود جلب کرده است. وقتی می‌گویند زمین آزادی به درد نمی‌خورد اصلا نمی‌شود در مورد بقیه زمین‌ها صحبت کرد. با توجه به زمین‌ها با فوتبال حرفه‌ای خیلی فاصله داریم.

بازیکن هوادار درباره لگدی که به محمدحسین مرادمند زد و به او گفت زودتر کرنر را بزند؟ گفت: به تیم استقلال تبریک می‌گویم. بازیکنان استقلال  رفیق‌های ما هستند. حیف شد که این بازی را واگذار کردیم