شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#جدید

دلورنتیس: با اوسیمن برای تمدید قرارداد توافق کرده بودیم اما نظر او تغییر کرد

رئیس باشگاه ناپولی می‌گوید که پیش از این با مهاجم نیجریه‌ای خود برای عقد قرارداد جدید به توافق رسیده بودند اما در ادامه نظر این بازیکن تغییر کرد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از اظهارات جدید آئورلیو دلورنتیس درباره ویکتور اوسیمن، حالا آینده حرفه‌ای این مهاجم نیجریه‌ای در ناپولی بیش از هر زمان دیگری در هاله‌ای از ابهام است. این مهاجم 24 ساله فصل گذشته با به ثمر رساندن 31 گل در رقابت‌های مختلف نقش بسزایی در قهرمانی ناپولی در رقابت‌های سری A ایتالیا آن هم پس از 33 سال داشت. گفته می‌شود باشگاه لیورپول به رقابت برای جذب اوسیمن پیوسته است، بازیکنی که قراردادش در ماه ژوئن 2025 منقضی می‌شود و هنوز برای تمدید قراردادش با ناپولی به توافق نرسیده است.

دلورنتیس درباره آینده حرفه‌ای مهاجم نیجریه‌ای ناپولی گفت: من هرگز در مورد اوسیمن آرام نبودم. اگر نظر او درباره تمدید قرارداد تغییر کرده باشد، نمی‌توانم کاری در این مورد انجام دهم. ما در ماه آگوست با یکدیگر به طور شفاهی برای تمدید قرارداد به توافق رسیدیم اما در ادامه نظر او و اطرافیانش تغییر کرد که این ناامیدکننده است اما زندگی ادامه دارد. ما رابطه خوبی با ویکتور داریم، قرارداد او تا سال 2025 اعتبار دارد، بنابراین در مورد تصمیم‌گیری درباره آینده او هنوز زمان داریم. فراموش نکنید که من کولیبالی را در آخرین لحظه فروختم.

ویکتور اوسیمن که این فصل در 10 بازی برای ناپولی به میدان رفته و آمار 6 گل‌زده و یک پاس‌گل را از خود بر جای گذاشته شد، هفته پیش در جریان تساوی 2-2 تیم ملی فوتبال نیجریه در دیدار دوستانه مقابل عربستان از ناحیه عضله دو سر ران پای راست خود دچار مصدومیت شد و در حدود 6 هفته به دور از میادین خواهد بود  که بازی حساس با میلان را نیز از دست خواهد داد.

انتهای پیام/