شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#پرسپولیس#سازمان لیگ#پیکان

واکنش سازمان لیگ به نامشخص بودن محل بازی پیکان- پرسپولیس

واکنش سازمان لیگ به نامشخص بودن محل بازی پیکان و پرسپولیس

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ به بلاتکلیف بودن محل برگزاری بازی پیکان و پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، سهیل مهدی درمورد شرایط سخت باشگاه پیکان برای میزبانی دیدار معوقه هفته ششم لیگ برتر مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: وقتی برنامه دیدارهای معوقه هفته ششم را اعلام کردیم برای همه تیم‌ها این کار را انجام دادیم و نباید پاسخگوی شرایط تک تک استادیوم‌ها باشیم. به همین دلیل از هر باشگاه خواسته‌ایم ۲ ورزشگاه معرفی کند. در حال حاضر ورزشگاه دستگردی توانایی برگزاری بازی در تاریخ ۲۷ مهر را ندارد اما خود باشگاه پیکان باید این موضوع را حل کند.

وی درخصوص اینکه در حال حاضر ورزشگاهی در تهران برای میزبانی از این مسابقه وجود ندارد، گفت: باشگاه پیکان با ورزشگاه دستگردی قرارداد دارد. شاید این باشگاه می‌خواست در این زمان یک بازی دوستانه در ورزشگاه دستگردی برگزار کنند و بهتر بود مسئولان این ورزشگاه از پیکان استعلام می‌گرفتند آیا قرار است در این تاریخ بازی برگزار شود و سپس تصمیم می‌گرفتند زمین را مرمت کنند. این مسائل بین خودشان است و به من ربطی ندارد.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درمورد اینکه شاید باشگاه پیکان تصمیم بگیرد بازی را در کرج برگزار کند، توضیح داد: ما حرفی نداریم. خود پیکان کارهایش را انجام بدهد و نظرش را به ما اعلام کند. ما هم بنابر شرایطی که داریم در خدمت این این باشگاه هستیم.

مهدی درخصوص اعلام برنامه نیم فصل اول لیگ برتر تا پیش از آغاز جام ملت‌های آسیا، عنوان کرد: خوشبختانه همه موارد در این برنامه جدید دیده شده است و دیگر مشکلی بابت برگزاری نیم فصل تا قبل از جام ملت‌ها نداریم. آخرین اردوی تیم ملی نیز درست در همان روز ۱۳ دی که آخرین مسابقات ما برگزار می‌شود، آغاز خواهد شد.

منبع: فارس