شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#سیلاب#خراسان

هشدار هواشناسی نسبت به سیلاب از امروز ۲۲ مهر

براساس اعلام هشدار سطح زرد هواشناسی، فعالیت سامانه بارشی از صبح امروز (شنبه) در خراسان جنوبی تشدید می‌شود که احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها هم وجود دارد.

طی امروز تا فردا رگبار باران همراه با رعدوبرق در مناطق شمالی کشور از جمله گیلان، مازندران، بخش‌هایی از گلستان و بخش‌هایی از شرق کشور ادامه دارد.
بر اساس اعلام هشدار سطح زرد هواشناسی، فعالیت سامانه بارشی از صبح امروز (شنبه) در خراسان جنوبی تشدید می‌شود که احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها هم وجود دارد.

همزمان طی امروز تا فردا رگبار باران همراه با رعدوبرق در مناطق شمالی کشور از جمله گیلان، مازندران، بخش‌هایی از گلستان و بخش‌هایی از شرق کشور ادامه دارد، اما وزش باد شدید موقت در مناطق مستعد موجب خیزش گردوخاک خواهد شد.

هواشناسی برای امروز شنبه از ماندگاری گرد و خاک و وزش باد نسبتا شدید که موجب کاهش کیفیت هوا خواهد شد در لرستان، چهارمحال و بختیاری، مرکزی و غرب اصفهان خبر داده است. این وضعیت احتمال اختلال در رفت وآمد‌های شهری را در پی خواهد داشت.


همزمان از روز دوشنبه با ورود سامانه بارشی به کشور در شمال غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز بارش باران از سر گرفته خواهد شد.