شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فوتبال#جشن قهرمانی#لیگ برتر#سازمان لیگ

بی‌تدبیری سازمان لیگ؛ جشن قهرمانی پشت به تماشاگران

جشن قهرمانی پرسپولیس پشت به تماشاگران/ شادی مقابل سکوهای خالی!

سازمان لیگ برتر فوتبال که در نورآوری و خلاقیت هر روز پسرفت می کند و با آدم های تکراری جشن های قهرمانی چند سال اخیر را برگزار کرده است، این بار شاهکار جدیدی را از خود به نمایش گذاشت.

به گزارش مشرق، چند ماه پس از آنکه پرسپولیس عنوان قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی را به خود اختصاص داد، جام قهرمانی «سوپر جام» روز یکشنبه به این تیم اهدا شد تا سرخپوشان در حضور تماشاگرانشان این قهرمانی را هم جشن بگیرند.

پرسپولیس برای آنکه یک جام دیگر را بالای سر ببرد چند هفته صبر کرد تا تماشاگران و هوادارانش هم به ورزشگاه بیایند و در این جشن شرکت کنند اما در روزی که آنها حضور داشتند سازمان لیگ با بی تدبیری و کج سلیقگی جشن قهرمانی را پشت به آنها برگزار کرد!

فاجعه ای که مدیریت مجموعه ورزشی آزادی در چمن ورزشگاه آزادی رقم زد و با آبیاری این چمن با آب های آلوده باعث آبروریزی در دیدار پرسپولیس و النصر شده بود، مسئولان سازمان لیگ را بر آن داشت تا سکوی قهرمانی را روی پیست آماده کنند.

جشن قهرمانی پرسپولیس پشت به تماشاگران/ شادی مقابل سکوهای خالی! درحالی که پیشکسوتان پرسپولیس در ورزشگاه بودند جام را کارمند سازمان لیگ حمل کرد

اما این اتفاق در شرایطی رخ داد که تماشاگران چند صد متر آن طرف تر و پشت به سکو نشسته بودند و عملا بازیکنان و جشن قهرمانی را نمی دیدند! در عوض بازیکنان پرسپولیس روبروی سکوهایی جشن قهرمانی گرفتند که به دلیل بازسازی ورزشگاه خالی از تماشاگر بود و کسی روی آن ننشسته بود!

این تصمیم احتمالا به دلیل قرار گرفتن دوربین های تلویزیونی در جایگاه روبروی تماشاگران اتخاذ شده است. اگر قرار بود این اتفاق رخ دهد و جشن برای سکوهای خالی برگزار شود، چرا صبر کردند تا تماشاگران به ورزشگاه بیایند؟

اگر قرار بود جشن با حضور تماشاگران برگزار شود آیا بهتر نبود تدبیری در نظر گرفته می شد که حداقل بازیکنان پشت به تماشاگران جشن نگیرند؟ آیا جابجایی دوربین های تلویزیونی - حتی به تعداد محدود - مقدور نبود؟

جشن قهرمانی پرسپولیس پشت به تماشاگران/ شادی مقابل سکوهای خالی! جام قهرمانی توسط یکی از کارمندان سازمان لیگ حمل شد

به این کج سلیقگی باید آوردن جام و قراردادن آن روی جایگاه اهدا را هم اضافه کرد که توسط یکی از کارمندان سازمان لیگ صورت گرفت. این در حالی بود که تعدادی از پیشکسوتان پرسپولیس از جمله بهروز سلطانی، حمید استیلی، علی پروین، حسین کلانی و ... نیز در ورزشگاه حضور داشتند و این جام می توانست توسط یکی از آنها حمل شود و در جایگاه قرار گیرد. اتفاقی که در بسیاری از کشورها رخ می دهد و یکی از چهره های سرشناس جام را حمل می کند.

منبع: مهر