شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فوری#جدید#وزارت#وزارت دفاع#وزیر دفاع

خبر فوری از سامانه پدافندی منحصر به فرد و جدید وزارت دفاع /دشمن غافلگیر خواهد شد

خبر فوری از سامانه پدافندی منحصر به فرد و جدید وزارت دفاع /دشمن غافلگیر خواهد شد

وزیر دفاع از رونمایی از یک سامانه جدید پدافندی در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از وزارت دفاع، امیر محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع در یادداشتی از رونمایی یک سامانه جدید پدافندی با ویژگی‌های منحصر به فرد در آینده نزدیک خبر داد.

این سامانه براساس راهبرد وزارت دفاع مبنی بر غافلگیرسازی دشمن و طراحی سناریوهای مختلف نبردهای آینده رونمایی و الحاق خواهد شد.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان در سال‌های اخیر توانسته، سامانه‌های مختلف پدافندی همچون باور ۳۷۳، ۱۵ خرداد، تلاش، مرصاد و چند سامانه دیگر را طراحی و تولید کند.

رونمایی و الحاق یک سامانه جدید پدافندی علاوه بر ارتقای قدرت بازدارندگی کشور کمک خواهد کرد تا ضمن ایجاد تنوع بیشتر در حوزه پدافند هوایی دست نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در این حوزه بیش از گذشته باز شود.

اولین واکنش ایران به عملیات «طوفان الاقصی»/ مشاور رهبر انقلاب: تا آزادی فلسطین و قدس در کنار مجاهدان فلسطینی خواهیم ماند

امپراطوری رسانه ای استکبار برای تضعیف نیروی انتظامی دسیسه می کند

همچنین وزارت دفاع بیانیه ای درباره هفته نیروی انتظامی منتشر کرد که متن این بیانیه را در ادامه می خوانید؛

آغاز هفته انتظامی نمادی است برای گرامیداشت تلاش ها و یادآوری فداکاری و زحمات رادمردانی که با تعهد به آرمان های انقلاب و ارزش های اصیل اسلامی با نثار خون خود امنیت و آرامش را برای این سرزمین به ارمغان آورده و آسایش و شادکامی را برای شهروندان در جای جای میهن اسلامی مان، ایران عزیز فراهم کنند.

این مجموعه ولایت مدار با تقدیم نخستین شهدای جنگ تحمیلی توسط ژاندارمی و ایستادگی و مقاومت اولیه در برابر دشمن بعثی کارنامه ای پرافتخار از خود برجای گذاشته است و در سنگر مقابله با اشرار، مبارزه با مواد مخدر و حراست از کیان ، مال وناموس مردم در شهرها و روستاها با تلاش مجاهدانه و بی دریغ خوش درخشید.

پس از دفاع مقدس نیروی انتظامی همچون دیگر نیروهای مسلح برای برقراری امنیت در تمام پهنه کشور حضوری مقتدر، مردمی و دلسوزانه داشته است بطوریکه ثمره آن همه ایثار و از خودگذشتگی ، ایجاد فضایی پاپدار و مناسب برای فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در هیاهوی محیط پرالتهاب برخی از همسایگان کشورمان است.

بدون تردید امنیت و آسایش ایران امروز مدیون خون شهدای گرانقدر، بویژه بیش از ۱۳ هزار شهید انتظامی در طول ۴دهه است و بر همین اساس ملت بزرگ ایران اسلامی هرگز شهدا ، ایثارگران ، جانبازان و آزادگان این عرصه را در به رغم هجمه های ناجوانمردانه رسانه ای نظام استکباری به فراموشی نخواهند سپرد و به حافظان امنیت سرزمین خود احترام می‌گذارند و قدردان زحمات آنان هستند.
در حالی که فرماندهی انتظامی در نظم نوین و ساختار جدید نیروهای خود برای امنیت میهن اسلامی مان از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند، امپراطوری رسانه ای استکبار برای تضعیف این سازمان مقتدر و ارزشمند و عقب راندن آن از برخورد با مخلان نظم و امنیت دسیسه می کند.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ضمن احترام به مقام شامخ شهدای امنیت انتظامی، پشتیبانی و حمایت بی دریغ از یگان های انتظامی در بخش های مختلف درون شهری و مرزی اعلام می دارد: این سازمان به عنوان پشتیبان نیروهای مسلح کشور تلاش می کند فرماندهی انتظامی را در راستای برقراری هر چه بیشتر امنیت ملت عزیزمان، به مدرن ترین و به روز ترین ادوات هوشمند ، تجهیز نماید.

27218