شهرخبر

عکس| کاپیتان پرسپولیس بلای استقلال را سر الدحیل آورد

عکس| کاپیتان پرسپولیس بلای استقلال را سر الدحیل آورد

مصدومیت وحید امیری و مهدی ترابی باعث شد تا یحیی از کاپیتان شماره ۲ در پست وینگر چپ استفاده کند. عالیشاه که در بازی دوستانه با نساجی هم در این پست به میدان رفته بود، با بازگشت خود بازوبند کاپیتانی را هم در اختیار گرفت و در جدال با مدافعان الدحیل، حضوری فعال و هیجانی داشت.

با این حال لحظه ویژه برای عالیشاه در نیمه دوم فرا رسید. زمانی که او با شگرد همیشگی توپ را روی پای راست آورد و در حالی که قصد داشت سانتر خود را برای شهاب زاهدی بفرستد، ارسالش مستقیم به سمت دروازه رفت و از مدافعان و مهاجمان و گلر گذشت و تور دروازه حریف را به لرزه در آورد.

عالیشاه بعد از این گل در حالی که از خوشحالی فریاد می‌زد، مشت خود را گره کرد تا یک بار دیگر توانایی خود به عنوان یک عنصر کارساز تهاجمی را نشان داده باشد.

این اولین گل امید عالیشاه در فصل جاری بود که در اولین حضور ثابت او برای پرسپولیس رقم خورد. او که آخرین گل فصل قبلی سرخپوشان را به ثمر رسانده و پرسپولیس را به برد دربی و قهرمانی جام حذفی رسانده بود، با گلی مشابه این بار سه امتیاز حساس الدحیل را به حساب سرخپوشان ریخت تا قرمزها به صعود از مرحله گروهی امیدوار شوند.

عکس| کاپیتان پرسپولیس بلای استقلال را سر الدحیل آورد

عالیشاه باوجود گلی که مقابل استقلال به ثمر رساند، در فصل جاری فرصت چندانی برای بازی نداشت و تنها ۲۶ دقیقه برابر آلومینیوم به میدان رفت و ۱۷ دقیقه هم در دیدار با النصر پیراهن پرسپولیس را برتن کرد.

او که در فصل‌های گذشته عموما فرصت زیادی برای بازی نداشته، در دیدارهای حساس همیشه به داد پرسپولیس رسیده و در قامت یک ستاره موثر ظاهر شده است. بازیکنی که حالا باید دید با بازگشت ترابی و امیری، در ترکیب اصلی باقی خواهد ماند یا خیر.