شهرخبر

مسی برای خداحافظی با هواداران بارسلونا بازمی‌گردد

باشگاه اینترمیامی قصد دارد شرایط خداحافظی فوق‌ستاره آرژانتینی خود با هواداران بارسلونا را فراهم کند.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لیونل مسی 36 ساله که تابستان 2021 در پی ناتوانی باشگاه بارسلونا در تمدید قراردادش بابت قوانین سختگیرانه لالیگا به حضور 21 ساله خود در این تیم پایان داد و پس از دو فصل حضور در پاری‌سن‌ژرمن، در نهایت تابستان امسال از این تیم فرانسوی جدا و به اینتر میامی پیوست، این فرصت را دارد تا با هواداران بارسلونا در یک بازی ویژه خدحافظی کند. این فوق‌ستاره آرژانتینی که در زمان حضورش در بارسا در 778 بازی 672 گل برای کاتالان‌ها به ثمر رساند و به این تیم برای کسب 34 جام مختلف کمک کرد، فرصت خداحافظی در زمین را با هواداران بارسلونا پیدا نکرد.

خورخه ماس رئیس باشگاه اینتر میامی در گفت‌وگو با مجله «ال‌کلوب دل‌دپورتیستا» گفت: جدایی مسی از بارسلونا به مذاق او خوش نیامد چون نتوانست با باشگاهی که در کودکی از او استقبال کرد خداحافظی کند و فکر می‌کنم شرایط آن چیزی نبود که لیونل می‌خواست. من به مسی تعهد داده‌ام که در سال‌های آینده هر کاری که ممکن باشد انجام خواهم داد تا به او این فرصت را بدهم تا با هوادارانش در بارسلونا خداحافظی کند. اینتر میامی به آنجا می‌رود یا یک بازی (با بارسلونا) انجام می‌دهیم.

برنده هفت توپ طلا تاکنون در 12 بازی برای اینترمیامی به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن 11 گل، 5 پاس‌گل برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

انتهای پیام/